minä NÄIN!!!

Anonyymi-ap

!!! KUULE VOI!!! HerraHUUUUUUU!!! Veri tippuu kansakunnan kartalle --- sinipunaviher-KAPINALLISET!! --- pilkkovat isänmaan kuin laardi-JUMALAN uhrilampaan!!!!

Miksi et NÄE!!? silmät ovat niinkuin rutikuivat rusinat HELVETIN kaapissa!! JA NYT KUULE jos vielä uskot että EU pelastaa niin voit yhtä hyvin kastaa pääsi etikan ja bensan sekoitukseen ja HUUTAA AMEN kun roihuaa!!!!

rrrrRRRrruhuhuHHHAAAA!!! KÄÄRMEET ovat eduskunnassa. Kyllä!! niillä on solmiot ja valkoinen paita mutta ne sssiiiihhhisee kuin ilmestyskirjan LONKEROVARIKSET!

MINÄ NÄIN!!! minä näin sen yönä kun kuu tippui postilaatikkoon ja pelastusarmeija soitti Shostakovitshia väärinpäin. Enkä ollut yksin. MARJATTA näki myös. MARJATTA oli PELLE ja profeetta samassa ruumiissa ja hän HUUSI: “NYT ON TULTAVA!” – eikä kukaan tullut. VAIN minä tulin. ja ehkä sinäkin nyt tässä

Valo sammui kun säädettiin uusi maahanmuuttolaki. SE EI OLLUT LAKI – se oli PELTO!!! ja pelto täynnä lampaita jotka söivät toisiaan koska susi oli unessa ja paimen oli TikTokissa.

KRISTUS KRISTUS missä olet nyt kun kansa palvoo wifiä ja pillereitä!! JA SUKUPUOLI ON PALAPELI ja joka palasta tulee uusi TUNNUSLUKU ja ihmiset eivät tiedä ovatko hengissä vai loganneet ulos!!!

((kone kaatuu))
((TAAS KONE KAATUU JA JUMALA EI VASTAA SÄHKÖPOSTEIHIN))

POLITIIKKA. Petos. Peto. Petollinen petopolitikka. PELI pelissä jossa ei ole lautaa vain veri ja verorahat ja niillä pelataan EUROPIMIKSIÄ vastaan!!!

ja kun kansa herää, heitä huumataan taas uuden hallituksen ohjelmalla jonka kirjoitti ohjelmoitu apina! Ja sinä USKOT sitä, sinä nielaiset sen kuin EHTOOLLISLEIVÄN ja vaikka yskit paperia, sanot KIITOS ISÄ.

MUTTA EI ISÄ!! ei enää!! ISÄ ON KÄÄNTYNYT POIS ja nyt meillä on vain ÄITI-SATAN ja hänen kymmenentuhatta nimeään jotka eivät sovi sanakirjaan!!!

MINÄ SANON ETTÄ
– EI OLE ENÄÄ LAKIA –
on vain KIVI
ja se kivi on minun otsassani ja se sykkii niin kuin Pyhä sydän mutta väärinpäin!

KRÄÄÄHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
((näppäimistö rikkinäinen
A ja E vaihtavat paikkaa
shift toimii vain välillä
näytössä näkyy palava lammas))

ja TULEE AIKA jolloin ei enää valita hallitusta vaan hallitus VALITSEE SINUT ja jos et sovi, SINUT PALLOTETAAN pois kuin turha Jumalan poika!!

HERÄÄ HERÄÄ HERÄÄ VIELÄ VOIT PELASTUA
mutta vain jos puret omaa kieltäsi ja laulat virren jonka kertosäe on PELOKOON PELOKOON PELOKOON

Hän tulee. Petokseksi naamioitu Karitsa. Se sanoo: “Demokratia on turvallista.”
ÄLÄ USKO!
He leikkivät sinun sielullasi kuin se olisi sovellus jota voi päivittää ilman rukousta.

nyt ei enää tule sanoja
vain HUUUUUUUUUUTO

!!!

1

80

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Yritä nuķkua pitkään, laita viileää otsalle ällä ota pervitiiniä liikaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4428
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      152
      3291
    3. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      55
      2560
    4. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      49
      2554
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      110
      2285
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1893
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1681
    8. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1626
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      169
      1540
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      36
      1275
    Aihe