Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tänään yyteriin

Onko tänään tulossa päivällä yyteriin naista tai paria nakuilemaan dyyneille? T. M46
181904
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Vieläkö siellä vanhalla nakurannalla käy porukkaa kun ollaan vaimon kanssa mietitty että voiko siellä vielä nakuilla. Ollaan sen verran kauempana että ei viitsis huvikseen ajella katsomaan.

1Äänestä
  • Kyllä siellä muutamia käy, koska olette menossa voitais rouvan kanssa myös tulla?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kyllä siellä muutamia käy, koska olette menossa voitais rouvan kanssa myös tulla?

    Pysykää kotonanne homeperseet

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kyllä siellä muutamia käy, koska olette menossa voitais rouvan kanssa myös tulla?

    Torstaina ajateltiin mutta täytyy ensin siellä kävellä ja katsella näkyykö muita nakuna ennenkun uskaltaa alkaa paljastelemaan.

    1Äänestä

Eihän siellä virallista nakurantaa ole, mutta kyllä dyyneillä voi edelleen nakuna aurinkoa ottaa ja otetaan. Uimaan sitten onkin mentävä uikkarit päällä, mikä vähän hassua.

1Äänestä
  • Hönöt hehkuttaa

    Äänestä

Uimaan voi mennä nakkena kyllä kun fiksusti menee

Äänestä
  • Toivottavasti hauki tulee ja tekee hakkelusta palleista

    Äänestä

Ihanaa oli. Ekat paineet sannalla ja toiset asuntoautossa. Nainen hieroo rannan tuntumassa. Hyvä palvelu. Reipas ote.

Äänestä

Kyllä Yyterissä käy viellä nakuporukoita..ensimmäisen "kieltokesän"aikana lomakylän tengit huuteli jotakin nakurannan lopettamisesta..mutta nyt ei ole enään muutamaan vuoteen ollut mitään sanomista..poika porukoita on metsässä ja heterot ottavat aurinkoa dyyneillä..

1Äänestä

Tuli kirotusvirhe...lomakylän rengit..

Äänestä

Kyllähän täällä taas pitkästä aikaa porukkaa on. Pari vuotta oli hiljaisempaa mutta nyt taas mennyt aktiivisempaan suuntaan.

1Äänestä

Juu saisivat virallistaa sen taas nudistirannaksi kaikin mokomin. Vuosikymmeniä kuitenkin taisi ehtiä olla

1Äänestä

Siellä on nyt joku runkutellut dyynin päältä tytölle oli iltalehdessä.

Äänestä

Missä tämä paikka rannalla sijaitsee missä voisi alasti nauttia auringosta? Eilen vaimon kanssa käytiin kiertelemässä mutta ei yhtäkään nakua löytynyt niin ei itsekään uskaltanut riisuutua.

1Äänestä
  • Olin vaimoni kanssa viime keskiviikkona Yyterissä ja vanhaan tapaan menimme dyyneille rauhalliseen paikkaan ja otimme aikamme rajatonta. Joitain miehiä käveli ohi, jotkut jäivät katselemaan pidemmäksi aikaa, toiset vain moikkasivat mennessään. Yksi, arviolta 15-16v poika tuli myös istuksimaan lähimmälle dyynille, ja aikansa kai rohkeutta kerättyään heitti hänkin vaatteensa pois. Vaimoni katseli kiinnostuneen nuorta poikaa, vinkkasi tämän luoksemme ja pyysi poikaa levittämään aurinkorasvaa selkäänsä. Katselin vierestä kun poika kävi vaimoni pakaroiden päälle hajareisin, penis vaimoni pyllyn päällä ja rasvasi hartioita. Hetken päästä vaimoni kääntyi ja pyysi poikaa jatkamaan voitelua. Poika vilkaisi minua, mutta kun nyökkäsin, hän alkoi rasvata vaimoni rintoja ja vatsaa. Kun poika oli päässyt alavatsalle asti, vaimoni levitti jalkansa ja pyysi rasvaamaan myös reidet. Poika teki työtä käskettyä. Katselin kuinka nuoren kaverin penis oli täydessä seisokissa, vaimoni nautti tämän kosketuksesta reisillään ja aina välillä pojan käsi eksyi vaimoni pimpille. "Kiitos, olisiko nyt palkkiosi aika?" kysyi vaimoni. Poika mutisi ettei täs ny mitään palkkiota ol tarvis... "Voisin koittaa tätä..." sanoi vaimoni ja otti pojan elimen käteensä. "Tule mun päälleni", poika kävi kultani jalkojen väliin, vaimo otti pojan peniksestä kiinni ja ohjasi sen suorilta sisäänsä. "Ihanan kova sulla, nussi mua" vaimoni kuiskasi pojalle. "Ime mun tissiä" vaimo sanoi ja painoi pojan pään rinnoilleen. Poika otti nännin suuhunsa, työnteli elintään vaimooni ja laukesi. "Tekikö se noin hyvää?" kysyi vaimoni hymyillen kun poika veti kalunsa hänen pimpistään. Poika puki päälleen ja poistui. Me jatkoimme loikoilua, sormeilin kultani märkää vakoa ja kun kuumuus alkoi käydä tukalaksi, poistuimme autolle.
    -Pasi-

    Äänestä

Näistä kommenteista päätellen voisi siis tämäkin 20v kundi uskaltautua Yyteriin alasti? Että kukaan ei ajamaan pois, jos ei oo uikkarei jalassa? Mutta ensin pitää kyllä tarkistaa, heiluuko siellä muita miehiä alasti myös...

Äänestä

Täällä ollaan! Kulli näkösällä yyterissä. Mönkijä ajo ohi äsken ja muutamia ihmisiä kulkee tuossa vähän matkan päässä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko tänään tulossa päivällä yyteriin naista tai paria nakuilemaan dyyneille? T. M46

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu