Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Saisiko rouvaa

Tai tyttöystävää hieroa ja hyväillä,imeä rintoja ja nuolla pillua.
Luonnon helmassa Hki
Vaikka miehen katsellessa
4383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Haluaisin että vaimoani pantaisiin myös ja sitä toivoo vaimokin.

2Äänestä

Kyllä sekin sopii

Hki?

ap

Äänestä

Kävisinkö Sinulle alastonmalliksi muttaolen 55
olen vaalea häpykarvoitus tumma ei ujoutta
voin olla edessäsi miten vain...vaikka pyllyaukkoni näkyisi
olen ....eronnut.

Äänestä
  • Mee hevon vittuun vajakki

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tai tyttöystävää hieroa ja hyväillä,imeä rintoja ja nuolla pillua.
Luonnon helmassa Hki
Vaikka miehen katsellessa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu