Persuthan tuntuvat ennemminkin tukea Israelin hyökkäyssotaa Palestiinassa, jota esimerkiksi vassarit vastustavat.
Miksei persut halua lopettaa tappamista?
Anonyymi-ap
21157
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Koska persut ovat RAIVOISSAAN.
nylykytä vain siellä viltin mutkassa
PS pitää avoimena mahdollisuutta punaisten ja vääräuskoisten kurissapitämiseksi.
Ehkä persut nyt vaan tykkää välivalllasta?
Ei ullata että persut tukee sotatoimia ja vihaa.
Mahtaa iranin ajtollahilla olla kivaa pillossaan kun tietää että hänet voidaan eliminoida milloin usa tai isreal vain haluaa ajatollahin proxyt hamas ja hizziopollhit nekin on aika hunossa kantamissa enään huthit vielä kykene tankkerehin iskemään siinä on iranin voimat mitä on jälejllä ei olut kovin suuri mahti iran mutta putin voi antaa heille ydinpommeja ja sillon alkaa kunnon sota ja isoja alueita tuhatoaan maailmasta.
Miksi vihavassarit ovat terroristien puolella aina?
Israelilla oikeus kostaa lokakuun 7. Vauvoja keitettiin ja laitettiin uuniin.
Lisää pommitusta Israel
Mikä kansainvälinen sopimus sallii kyseisen toiminnan?
Miksi Netanhajusta on annettu kansainvälinen pidätysmääräys?
Koska yk on nykyään islamistinen sen takia esim usa ei paljoa kiinnosta tuo islamisti yk enään.
TACO on kaksinaamainen, koska väittää ettei pidä ihmisten tappamisesta, mutta kuitenkin sallii sen. Ukolla olisi kyllä valtaa lopettaakin tappaminen.
Persut ovat aina olleet pahoja...
PerusSuomalaiset ei antaudu saditisten punikkien ja vääräuskoisten edessä. Punikille pitää tarvittaessa olla paha.
Palestiina hörhöjen hulluudesta kertoo osallistuminen Pride marsseille
Homppelit ei Palestiinassa selviä hengissä
Miksi eivät selviä hengissä?
Minkä vuoksi äärioikeisto uhkaa viedä ihmisiltä hengen?
Eipä vassut vastustaneet kun aatteensa murhasi sata miljoonaa ihmistä
Heillä ei mielestäni ole moraalista oikeutta puhua yhtään mitään kenenkään väkivallasta elleivät pyydä aatteensa hirmutöitä kollektiivisesti anteeksi ja sanoudu niistä julkisesti irti.
Maailman tyhmin Jani (pers.) jopa hermostui kokoomuksen Lepomäelle, joka toivoisi sodan Palestiinassa jo päättyvän.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011381841.html
Putinistipersut ovat isäntänsä tavoin sairasta tappamisesta kiihottuvaa porukkaa.
Ihan on suoraan fasismin oppikirjasta tämä persujen venkoilu.
Eihän persuilla ole aivoja eikä sydäntäkään, ei niillä yleensä ole muuta kuin viinanhimonsa ja rahaa siihen jostain saatava. Sen lauluja laulavat, jotka kustantavat juopottelun.