Muslimeita diggaavat äärivasurit eivät halua myöntää rasismiaan.
Ei voi kuin ihmetellä mitä hienoa vassarit näkee sivistymättömissä ja takapajuisissa musseissa, jotka jopa tappaa vaikka tyttäriään, jos nämä ovat tehneet jotain väärää.
Ei voi kuin ihmetellä mitä hienoa vassarit näkee sivistymättömissä ja takapajuisissa musseissa, jotka jopa tappaa vaikka tyttäriään, jos nämä ovat tehneet jotain väärää.
Vastaukset 10
Vanhimmat
"jotka jopa tappaa vaikka tyttäriään, jos nämä ovat tehneet jotain väärää."
Vihervasurin tasa-arvo ja yhdenvertaisuus on hyvin valikoivaa. Ehkä se johtuu siitä kun sivisty ei ole yltänyt vihervasemmistoon?
Mitä enemmän vasemmalla, sitä enemmän antisemitismiä.
100% faktaa.
Vassarit vaikeana.
Kovia rasseja ne on.
Vasukit suhtautuu rasistisesti, normaali ihmisiä kohtaan.
Se on ihan täyttä rasismia.
Pahuus sokaisee.
Aloittaja ei edes tiedä mitä antisemitismi tarkoittaa. Israelin hyökkäysodan ja kansanmurhan vastustaminen ei sitä ole!
Terroristien ja terrorismin tukeminen on antisemitismiä.
Miten kuurosokea täytyy olla että luulee terroristien edes haluavan rauhaa? Te huudatte sellaisen puolesta jota palestiinalaiset tai islamistit ei edes halua.
Samoin kuin suvakit suomessa luulee tietävänsä mitä matut haluaa suomessa. Pelkkiä pahuuden paijaajia.