kaupoissa pyytävät kassien tyhjentämistä

sovituskopissa eikö se hyvä?
9112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

myyjärouvat ja tytöt usein kyselee että saavatko auttaa, minä että tännehän tulen kassia täyttämään, se tyhjennys vasta kotona ?

Äänestä

Thaikuissa myyjät ohjaavat mukavan asiakkaan takahuoneeseen ja tekevät blowjobin.

Äänestä
  • hello, empty bag there , good service

    Äänestä

Harmillista, jos on ylimääräistä.

Äänestä

Opi käytännön lakitietoutta kaupan henkilökunnalla tai vartijalla ei ole oikeuksia nähdä kassisi sisältöä. Tietysti voivat esittää pyynnön ja jos kieltäydyt niin soittavat poliisin paikalle.

Äänestä
  • Se on parempi noin toimia niin tulee enemmän uhri kunniaa.

    Äänestä

Tyhjentäsin ne mieluusti kauniin myyjättären haaroväliin tai huulten väliin.

Äänestä

Kun ulkomailta tulee rosvoja niin koko kansaan yleistetään oletus varkaista.
Kun ulkomailta tulee terroristeja ja pedofiileja niin niitä ei saa yleistää terroristeiksi ja pedofiileiksi.

Suomi tappaa kaiken yhteishengen ja yhteenkuuluvuuden.

Äänestä

Pettyvätkö myyjät, jos kassit ovatkin tyhjät?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

sovituskopissa eikö se hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu