Vedetön jäähdytin neste asennus vanhaan moottoriin

Ei yhtään vanhaa nestettä. Mutta miten ihmeessä sen vanhan glygoliseoksen saa poistettua niin hyvin? Ihan mahdoton tehtävä autolle jota käytetään lähes päivittäin. Kertokaa kokemuksia kiitos.
3260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi toimiva seos pitäisi vaihtaa vedettömään käyttöautossa???

Äänestä
  • ”Miksi toimiva seos pitäisi vaihtaa vedettömään käyttöautossa???”
    Luitko kysymyksen?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    ”Miksi toimiva seos pitäisi vaihtaa vedettömään käyttöautossa???”
    Luitko kysymyksen?

    Mitä kysymystä tarkoitat? Tuossa kyllä kysytään syytä miksi pitäisi vaihtaa toiseen aineeseen kun se vanhakin on pätevää?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei yhtään vanhaa nestettä. Mutta miten ihmeessä sen vanhan glygoliseoksen saa poistettua niin hyvin? Ihan mahdoton tehtävä autolle jota käytetään lähes päivittäin. Kertokaa kokemuksia kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu