Mitä siellä Parkanon radalla oikein tapahtuu?

Puita kaatuilee junanradalle, niin että liikenne on seis? Onko paikallinen trombi riehunut?
3524
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä naton poijat poistaa puut raiteilta. Me vaan makaamme ja nautimme velka rahasta olemme aikamoisia porvareita velaksi.

Äänestä

Eikös eilen ollut kovaa ukonilmaa tuolla suunnalla.

Äänestä

Liittynee Parkanon mysteeri trombien sarjaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Puita kaatuilee junanradalle, niin että liikenne on seis? Onko paikallinen trombi riehunut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu