Olin NAKUKYMPILLÄ katselijana, mökkini on lähellä. Siellä useaan kertaan pyori ympärillämme joku outo mies, pitäisi antaa tiedot, että voisi kirjata ??? ja samalla pääsisi PKSN:n jäseneksi ilman erillistä liittymismaksua
Aloitan keskustelun
Mikä on PKSN
111449
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
PKSN on virtuaalinen naturistiyhdistys. Sillä on kolmatta sataa virtuaalista jäsentä.
Muuan häiriintyneeltä vaikuttava somerolaismies sitä pyörittää tietokoneessaan ja omassa päässään. Hän vuokraa (virtuaalisesti) talvisin pk-seudulla kokonaista uimahallia ja pitää siellä "hienoja tapaamisia" noiden virtuaalisten opetuslastensa seurassa. Lienee hänellä lystiä?
Periaatteessa melko harmiton tapaus muiden kuin alan oikeiden yhdistysten kannalta. Ei vain ole ollenkaan omiaan nostamaan naturismin arvostusta ns. normaaliväetön keskuudessa.
>normaaliväetön
Minunhan piti kirjoittaa "normaaliväestön".
PKSN:n tuntomerkkeihin kuuluu ajoittain ylettömänkin ahkeraksi paisuva kirjoittelu netin palstoilla (mm. täällä) useilla eri nimimerkeillä. Tuon kirjoittelun ainoaksi motiiviksi hra PKSN väittää "herjoihin vastaamisen", vaikka tarkoituksena on ilmiselvästi vain pitää nimeä näkyvästi esillä ja houkutella lukijoita äijän omalle saitille.
Kirjoitusten lauserakenteet ja sanamuodot ovat hupaisan omintakeisia ja höysteenä on hulvaton määrä kiroitusvihreitä (vai mitä ne nyt ovatkaan?)
Vaan näkyyhän noita virheitä tulevan itse kullekin.
Minäpä tiedän, että PKSN:llä on oikeitakin jäseniä,
jotka käyvät niissä tapaamisissa!!
Minä itse en kuitenkaan ole jäsen, mutta silti tiedän. :)
Omapa on häpeänsä.
Suorassa yhteydessä tuohon PKSN:n johtajaan, niin haluaisin kohteliaasti tiedustella MISSÄ TE PIDÄTTE NE SUOMEN VIRALLISET NATURISTIPÄIVÄT. Olisi korkea aika ilmoa muillekin. Taitaa uskottavuus vähän ontua taas, kuten nakukympin JATKOJENKIN KANSSA. eli MITÄÄN EI OLE, VAAN PELKKÄÄ JUTTUA TÄÄLLÄ.
oikeassa muodossa nimenomaan PNKS niin kuin olen painanut mieleeni?
Taas asialla kun PKSN:n lapsiporno sivut eivät toimi?
Muutkaan sivut. Taitaa tuo PKSN:n Tampereen suurtapahtumakin olla vaikeuksissa. Nyt olisi tilaa, mutta ei tulijoita. Saattaisi olla tulijoitakin. Tieto paikasta vain puuttuu.
Voiko PKSN:n johto todella olla.......
asianomaisilta sivuilta eikä täältä, tämä on seksinaturismikeskustelu.;)
että se tyhmä kiinnostus pksn kohtaan alkoi jo vuonna 2003 ja vielä tyhmempää on sitä jatkaa.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=500000000000011&posting=21500000000252602
Voit otaa lisää näiden tyhmien kirjoituksia lisää, laita hakusanat snc lm pksn laaja haku osaan niin saat naurunaihetta ihan ilmaiseksi.
Kerratkaa nyt niin ei tarvitse huomenna taasen kysyä. ;)
http://keskustelu.suomi24.fi/servlets/search?start=0&advanced=1&all_words=Mik%E4+on+PKSN&some_words=&exclude_words=&exact_words=&conference=&poster=&sort=relevance&fixed_interval_time=0&search_interval=exact&sd=01&sm=01&sy=2003&ed=11&em=7&ey=2005&hpp=50