Televisiossa nähty riutunut gazalaislapsi

8154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

vedättävät siis? samaa se ukrainassakin jotain.

Äänestä

Mitä muutakaan vasemmistolaiselta propagandakoneistolta voi odottaa?

Äänestä

Mikäs se tapaus oli vuosi tai pari sitten, kun esiteltiin liki luuta ja nahkaa olevaa poikaa. Silti vanhemmat ja muut ympärillä kuvissa riskissä kunnossa.

Äänestä
  • samaa ku sipilälle 3kymmpinen mies sanoi kätellessä että on 17v

    ja sipilä tarjosi huvilaansa pakolaisille ja toivoi siitä kansanliike tulevan, siten sanoi.

    Äänestä

Joo niin ... se on geeneistä kii sano persukristitty kun sylkäisi olkansa yli kalaonnea tuomaan.

Äänestä

Kuten on jo aikaisemminkin kerrottu, uutinen lähtöisin Judesikojen omalta uutiskanavalta jotenka ei mitenkään luotettava lähde jääneet kiinni valeuutisoinnista aikaisemminkin!!!

Äänestä
  • Ei niin pahaa ettei jotain pahempaakin.
    Eivät nimittäin ole kertaakaan jääneet kiinni totuudenmukaisesta uutisoinnista.

    Äänestä

Televisiosta näkee nyt mitä hömpöösia vain.

Minäkin olen nähnyt televisiosta Auscwitsin kaasukammioita vaan lieneekö tuo nyt sitten niitä valtamedian valheita kun ei tuo ilmakaan enään haise kalmalle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

on jo Italiassa ja syynä geneettinen sairaus.
https://www.i24news.tv/fr/actu/israel-en-guerre/artc-la-photo-d-un-enfant-souffrant-d-une-maladie-genetique-utilisee-a-tort-pour-accuser-israel-d-affamer-les-gazaouis

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu