Sen kanssa tämä kävelevä vaahtosammutin tulee hyvin toimeen.
Janni Hussin uusi suhde on pankkiautomaatti
10
293
Vastaukset
- Anonyymi
Janni vaikuttaa aika kylmältä ihmiseltä. Sen todisti se että tanssi samaan aikaan instassaan kun Joel suri setäänsä hautajaisten aikaan.
- Anonyymi
Joel halusikin nyt tuoda esille että hän ei ollut se joka halusi erota.
- Anonyymi
Siksi Janni voikin nyt olla kuin mitään ei olisi tapahtunutkaan eli ei tosiaankaan sure eroa pätkääkään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siksi Janni voikin nyt olla kuin mitään ei olisi tapahtunutkaan eli ei tosiaankaan sure eroa pätkääkään.
Alunperinkin täysin toisilleen sopimaton pari.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Alunperinkin täysin toisilleen sopimaton pari.
Sukari olisi sopiva Jannille.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joel halusikin nyt tuoda esille että hän ei ollut se joka halusi erota.
Hyvä ettei Janni suostunut lapsia tekemään, tais olla eka kerta, kultapojun kultalusikka tipahti suusta. Janni tienaa omat rahansa itse. Eikö ukolle tullut mieleen ettei toista voi pakottaa synnytys koneeksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siksi Janni voikin nyt olla kuin mitään ei olisi tapahtunutkaan eli ei tosiaankaan sure eroa pätkääkään.
Mitä se muille kuuluu itse halusi erota. Rallikartturina ei jouda suremaan, vaan elää omaa elämää, johon hänellä on oikeus.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sukari olisi sopiva Jannille.
Tuskin Jannille kelpaisi, eikä tarvii etsiä mitään miestä, tarjokkaita pilvin pimein.
- Anonyymi
Voisin tikata saumaan.
- Anonyymi
Hyvä Janni! Pitää elää niinkuin haluaa. Taitava hommissaan ja ihme jos ei aja/kartturoi kohta MM-sarjassa. Aina ollut kova moottoriurheilussa ja tosi taitava. Uraa vaan nyt eteenpäin. Ei niitä kakaroita tarvitse kenenkään väkisin tehdä. Eikä hän tarvii elättäjää, tienaa itse omat rahansa. Naisten kuuluukin tienata itse, eikä odotella et joku maksaa! Janni on hieno esimerkki monessa asiassa ja just sellanen naistyyppi, jota arvostan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin
Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t485314Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin
Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo783213Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..
Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel203048HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä
Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat1432911Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"
Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L332183Nepotismi jytkyttää porvaristossa
Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi471743Martina Aitolehti podcastissa: Ero
Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/6962271666Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet
Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k911615Kaikki ovat syntisiä!!!
Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N4171382Persut palkkaavat verorahoilla
avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei2591308