Voiko Turun Ruputusarmeija käyttää Lahtelaista Kapsaisiinivoideltua Patukkaa, vai onko se vain Lahden AGV:n yksinoikeus?
Vastaukset 4
- Anonyymi
Joo, kyllä.
- Anonyymi
Vain AGV:n tuikeakatseiset miehet käyttävät Kevätkynnöisssä tai satunnaisesti Miekan päivinä kapsaisiinia patukoissaan.
- Anonyymi
Vielä tulee päivä kun kaikki AGV:lle uskottomat "isän maalliset" Turusta Ouluun tullaan kaikki kapsaisiinivoitelemaan, ja se päivä koittaa pian.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4391918- 1501247
- 701144
- 901141
- 1141137
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku176994- 100783
- 45701
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50699En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57664