Olipa lapsettomalla taas yllätys, kun pihalla ollut vanha, rauhassa loikoillut kissa, jota ruokittiin ja vedetettiin, kidnapattiin tuosta - edes omistajalleen puhumatta.
Siellä oli naapurin kännipiiri, ja samanmoinen talkkari ollut asialla.
Aamulla polkupyöränsäkin kaatanut talkkari ylpeili oikein asialla ja sanoi, että se on eläinsuojelurikos pitää kissaa pihalla, vaikkei tuo ikinä ylittänyt pihan rajoja.
Itä-Suomi kyseessä ja toivotan jokaiselle terroristille "hyvää" loppuelämää omien lastensa kanssa. Saatananmoisen herkullista sellaista yhdessä liskoinensa!
Olen kyllä hyvin tietoinen, että lastensuojelu toimii samoin, eli YLÖSALAISIN, ja tämä "huolto" tuli ihan minuuteissa paikalle, kun illut oli kutsumassa.
Eläinten"suojelu"
Anonyymi-ap
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532434Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖291887Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt751579Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me2871484- 1381240
- 671005
Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.131000vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos23988Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu11983- 68963