Olipa lapsettomalla taas yllätys, kun pihalla ollut vanha, rauhassa loikoillut kissa, jota ruokittiin ja vedetettiin, kidnapattiin tuosta - edes omistajalleen puhumatta.
Siellä oli naapurin kännipiiri, ja samanmoinen talkkari ollut asialla.
Aamulla polkupyöränsäkin kaatanut talkkari ylpeili oikein asialla ja sanoi, että se on eläinsuojelurikos pitää kissaa pihalla, vaikkei tuo ikinä ylittänyt pihan rajoja.
Itä-Suomi kyseessä ja toivotan jokaiselle terroristille "hyvää" loppuelämää omien lastensa kanssa. Saatananmoisen herkullista sellaista yhdessä liskoinensa!
Olen kyllä hyvin tietoinen, että lastensuojelu toimii samoin, eli YLÖSALAISIN, ja tämä "huolto" tuli ihan minuuteissa paikalle, kun illut oli kutsumassa.
Eläinten"suojelu"
Anonyymi-ap
1
215
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad671242- 42901
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että338709- 51661
- 111655
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116646- 51638
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 76592
- 56574