Avioliittoni on matkslla kohti väistämätöntä loppua. Olen jo kauan elänyt seksittömässä suhteessa, jos ei lasketa mukaan itsetyydytystä.
Löytyisikö naista josta saisi vertaistukea? Kiihoittavaa keskustelua haluista, ei yhteistä voivottelua
Patoutunutta kiimaa on jakaa.
Löytyisikö naista josta saisi vertaistukea? Kiihoittavaa keskustelua haluista, ei yhteistä voivottelua
Patoutunutta kiimaa on jakaa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hei
Haluaisin viestitellä mut miten suhun saa yhteyden?
Onko vastaaja nainen?
No hei, tunnen tuon "tuskan" ja puutteen jo pitkään siinä saman tapaisessa tilassa eläneenä.
Olen kyllä sinkku joten ei parisuhteesta ole kohdallani kysymys.
Mutta muuten en ole löytänyt ihmistä eli aikuista miestä jolla samanlainen kaipuu toiseen kaveriin olisi, ihan rehdillä luonnollisella tavalla, toisiaan tällä tavoin auttaen.
Itse pks:lla joten jos sulla samaa kiinnostusta vaikka aloittelijana olisi kiinnostavaa jos kerrot itsestäsi missä ja minkä ikäinen yms. olet.
Keksitään jotain yhdessä asian suhteen, luottamuksella.
Oletko aloittaja vielä tämän avaukesi mukaan ajatellut muutakin kuin mahdollisia eron aikoja johon viittaat?
Ymmärän hyvin tuskaasi, mieheni pystynyt kymmeneen vuoteen yhtyy kanssani. Ikä eroa 13 vuotta josta ystävät varoittelivat seurustelu aikana. Kaksi vuotta tapaillut nuorempaa miestä, saan seksiä ja pääni pysyy virkeenä. T. Anja 47v