Persut vai vassut?

Kummat puhuvat enemmän pascaa?
11101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Persut tietysti

Äänestä

Persut !

Äänestä
  • Tietenkin persut. Nytkin taas.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Tietenkin persut. Nytkin taas.

    Älä puhu pascaa

    Äänestä

Pazkimmilla persuilla sitä ihtiään tulee jo korvista ulos.

Äänestä

menee maalikamerahommiksi tiukka kisa

Äänestä

Suoli 24 tuottaa tietysti pascaa.

Äänestä

Persut tunnistaa mukana seuraavasta pazkavanasta ja hajusta.

Äänestä
  • Minä se olin, kävin pazkalla.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Minä se olin, kävin pazkalla.

    Kiitos tiedosta

    Äänestä

Tällä saitilla jos asiaa kirjoittaa, se ei paljon kiinnosta. Mutta pazkan jauhanta kiinnostaa porukkaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kummat puhuvat enemmän pascaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu