Moi, Miten teillä jotka ootte parisuhteessa on suhde kestänyt vieraita osapuolia. Onko suhde päättynyt vai onko se piristänyt ja lujittanut parisuhdettanne. Taitaa usein olla niin että on vieraita miehiä parinnaisen ilona. Meillä on ollut niin että on ollut miehiä.
Onko sellasia juttuja että vieras osapuoli onkin nainen ? Miten jutut ovat toimineet....Hyvää pian alkavaa syksyä kaikille
Parisuhde ja vieraat
8
979
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvin on toiminut ja piristänyt seksielämää. Meillä on vaimoa liki 20v vanhempi mies, hyvä tuttumme, tullut kolmanneksi osapuoleksi sänkyyn. Ei ole mustasukkaisuutta, ei kinasteluja ja naidaan vaimoa vuorotellen koska tykkään ensin katsoa vaimon nautintoa miehen kanssa. Kaverin jälkeen nautin vaimon liukkaasta kuumasta pillusta, monesti nuolen ensin. En varsinaisesti ole bi, mutta siinä tilanteessa haluaisin imeä myös miestä. Ensimmäinen kerta oli pienessä huppelissa, sen jälkeen aina selvinpäin että voidaan kaikki nauttia seksistä enemmän.
- Anonyymi
Kun ryhmäseksiä aloitetaan harrastamaan, niin totta kait siinä on mukana vieraita miehiä sekä naisia. Jollei sitä kestä vierasta katsoa kun vaimoa nai vieras mies, niin ei kannata lähteä ryhmäseksi partyihin mukaan lainkaan. Näkeehän vaimosi samalla myös sen kun itse nait vieraita naisia.
- Anonyymi
Juuri noin se pitää mennä. Keskustelut pitää käydä ennen kun leikkiin lähtee. Meillä käytiin vuosia sitten keskustelu aiheesta ja kokeiltiin . Tuloksena on se että harrastetaan sitä vieläkin ... -ap
- Anonyymi
Me oltiin jo melkein 30v naimisissa, kun vähän kuin puskista ilmestyi kaveri, jonka kanssa oltiin vapauneita, kuin oltaisiin aina oltu kolmistaan. Toisella tapaamisella ihan kuin näin pitäisi tapahtua, naitiin ja nuoltiin rouvaa. Rouva oli ihan täpinöissä ja halusi myöhemmin lisää, olo oli kuin olisi kuningatar. Kaveri asuu toisella paikkakunnalla ja on naimisissa, ei joka viikko nähdä.
- Anonyymi
Olen aviossa lapsuudenystäväni kanssa.
Olen jo alta kouluikäisenä lääkäri leikeissä tutkinut vaimoni pillun kaverin kanssa.
Noin 10 ikäisenä kaveri muutti eikä enää oltu niin usein yhdessä.
Oltiin melkein 13 kun sain ensimmäisen siemensyöksyn nykyisen vaimoni käsille hänen tutkiessa kaluani.
Oltiin 14v kun poikuus ja neitsyys meni yhtäaikaa.
Opiskeltiin toisella paikkakunnalla ja kaverimme asui kyseisellä paikkakunnalla olimme 17-vuotta kun asuimme samassa soluasunnossa kaveri minä ja nykyinen vaimoni.
Oltiin melkein aina kolmistaan ja jos kaveri ei ollut saanut naista niin pantiin kolmistaan ja tästä tuli tapa joka on jatkunut vieläkin. - Anonyymi
Piristi aluksi vieraita miehiä 1-3 oanemassa, mutta kun otin aiheeksi et olis pariskunta tulossa, niin alkoi sellainen mustasukkasuus kohtaus et mistä hän ei päässyt ylitse, no tää tasa arvoton suhde päättyi sit eroon. Kimppa seksi muodostui kun vaimo jäi kiinni pettämisestä ja asia kiihotti kovasti minua.
- Anonyymi
Piristimme pitkää 30v avioliittoamme eräällä laivamatkall. Aiemmin olimme jo puhuneet kolmannessta N tai M sänkyymme. Asia jäi ilmaan ja eräällä laivamatkall tilanne tuli eteeni vähän kuin varkain. Miellyttävä vieras herrasmies. Siirryimme hyttiimme kolmestaan mieheni ja vieraan kanssa. Vieras oli taitava rakastaja ja sai minut kiihkon valtaan nopeasti. Mieheni antoi vieraan baida minua ensin. Nopeasti sainkin valtavan orgasmin ja hyvän olon. Mieheni liittyi seuraamme ja sain nauttia kahden miehen käsittelyssä. Seuraavaksi olisi tarkoitus saada N mukaamme nauttimaan. Haluan kokea naisen kosketusta.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061