Miksi purra on nyt alkanut meikkaamaan naamaansa -80 luvun tyyliin?, kalvakka riikka käyttää mummon kukkamekkoja ja naaman meikkaa räikeällä huulipunalla, poskipäät korostaa -80 luvun punaisella, ripset on ns. töhrityn näköiset, ei ja ei, tällä ette saa kannatusta ne nousemaan, sama kuin tv:ssä miespuoliset "edustajat" aina hautajais puvussaan, ei vaan nappaa, tyhmiä olette te maalaiset, eli perseet! 🤣🤣🤣
Ei auta meikkaaminen
Anonyymi-ap
20213
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Buchenwaldin noita-look on alkanut pelottamaan jo omia kannattajiaankin ja siksi on pakko pistää pakkelia ja maalia naamaan, ettei loputkin juokse säikähdyksestä pakoon?
Ootteko edes ajatelleet että on muitakin kriteereitä, kuin nuo oman heimonne käyttämät valintaperusteet?
Kriteeri Spermaturpana?
irvikissa pyrkii naamioitumaan sotamaalauksen taakse :D
mietin että miksi naiset meikkaa 🤔 kyllä miehet näkee totuuden
Henkistä kauneutta Riikka ei voi meikata. Sitä ei ole.
Asiahan ei minulle kuulu, mutta ihmetelly sen noit kaameita kolttuja.
Äläpä hauku puoluetovereita koltuiksi!
Perseitten pitäis saada/palkata Susanna Penttilä ehdokkaaksi, josko "näppipojat" niitä iänestäis, EIKÖ???
Purralla monta kerrosta meikkiä mutta rumuus paistaa silmään
Riikkulilla on suhteita "alakerran isäntään"?
https://i.postimg.cc/br7ZXyTL/meretvuo-purra2.jpg
"Salaisuus metsässä
Poliisi epäilee, että 43-vuotias mies lähetti puolueille valepommeja terroristisessa tarkoituksessa. Kesällä poliisi sai viitteitä siitä, että mies valmistelisi rituaalimurhaa. Yle löysi metsästä miehen ”alttarin”. Tämä juttu on marraskuulta 2023."
https://yle.fi/a/74-20058829
Ilmeesi kun salaisuutesi paljastui:
https://imgur.com/a/prince-ss-of-darkness-3aMce4M
Olipa kalmankatkuinen ilme. Ei pikkulasten nähtäväksi! Ikuiset painajaiset.
Persumummot saa meikata, vain kristillisiltä se on kielletty.
Näyttää vähän natzirouvalta kun on kovempi meikki.
Ylimielistä narsismia ei meikeillä pysty peittämään.
Sakset käy jo hallituskumppanien iholle, look todellakin vastenmielinen, mutta hallitus EI hajoa, kaikki sujuu "hyvässä hengessä" vaikka meneekin IGAN PERSEELLEEN, näin oikeisto toimii AINA, solidaarisuus on näille paskapäille vierasta, HÄVETKÄÄ RKP JA MUKA JEESUKSET, kokkelit ja perseet ei osaa edes HÄVETÄ!! 💩💩💩💩
Pakkohan sen on meikata rajusti, koska muuten kukkivat finnit ja alkoholin väsyttämät kasvot ovat liian raju näky ihmisille pl. persut, joden kiero mieli kääntää kaiken vastenmielisen ihanaksi.
RIIKKA on nuorekkaasti pukeutunut. Kaunis. Mekko kauniillanaisella.
Joko tuli?