Voin opettaa.

Kerro itsestäsi ja toiveistasi.
Tutustutaan..

11

1038

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jospa kertoisit ensin itse itsestäsi. Mies vai nainen? Mitä voit opettaa?. Millaista "oppilasta"toivot?
      Missä päin maailmaa olet?
      Itse olen vanhempi mies, toiveistani kerron vasta jos on mahdollisuus kahdenkeskiseen viestintään.
      On tällä sivustolla tosin joitain kommenttejani, niistä voi kai jotain päätellä.
      Törkyä vaan tuppaa tulemaan lähes jokaiseen kannanottoon.
      Ihmetyttää mikä piru näitä tyyppejä vaivaa?
      E.A

      • Anonyymi

        Hyvä kirjoitus. Älykääpiöitä piisaa.


      • Valitettavasti sinun kannaltasi tämä avaus on suunnattu naisille.

        Ihan hirveästi en ole koskaan nähnyt naisten tulevan vastaan miehiä tällä tavalla, mutta toivon, että löydät vielä jonkun kenen kanssa kokeilla seksiä.
        Rahallahan tottakai pääsisit naisten kanssa touhulle, mutta kaikki ymmärrämme ettei se ole sama asia kuin pyyteetön seura.
        Jos on jo vanhempi mies, niin ei välttämättä kannata edes julistaa sitä omaa kokemattomuuttasi, vaan pyrit vain löytämään treffiseuraa naisista.

        Naisilla se neitsyys on miehistä poiketen myös fyysinen juttu..Mielestäni erityisesti tästä syystä on hyvin fiksua, että tällöin partneri on tietoinen asiasta, jotta asia voidaan hoitaa oikealla tavalla.


      • Anonyymi
        yespleace kirjoitti:

        Valitettavasti sinun kannaltasi tämä avaus on suunnattu naisille.

        Ihan hirveästi en ole koskaan nähnyt naisten tulevan vastaan miehiä tällä tavalla, mutta toivon, että löydät vielä jonkun kenen kanssa kokeilla seksiä.
        Rahallahan tottakai pääsisit naisten kanssa touhulle, mutta kaikki ymmärrämme ettei se ole sama asia kuin pyyteetön seura.
        Jos on jo vanhempi mies, niin ei välttämättä kannata edes julistaa sitä omaa kokemattomuuttasi, vaan pyrit vain löytämään treffiseuraa naisista.

        Naisilla se neitsyys on miehistä poiketen myös fyysinen juttu..Mielestäni erityisesti tästä syystä on hyvin fiksua, että tällöin partneri on tietoinen asiasta, jotta asia voidaan hoitaa oikealla tavalla.

        Miten sinä kokemattomana voisit opettaa ketään? Nolaat itseäsi, se on ikävä fakta.


    • Anonyymi

      Aloittaja ei ole kauhean älykäs, ei osaa kertoa itsestään mitään.

      • Anonyymi

        Vaan kerroit kaiken olennaisen itsestäsi. Enempäähän sä edes osaa.


    • TLC kanavalta tuli ohjelma neitsyistä.
      Siinä oli kolme yli kolmikymppistä neitsyttä naista ja kertoivat siinä elämästään.
      Ihan mielenkiitoinen ja avaa hyvin niitä ongelmia ja ajatuksia mitä he asian tiimoilta kokevat..

      Tästä syystä minä tarjoudun kaveriks..
      Minulle voit kertoa ja puhua asiasta ja minä olen se kaveri kenen kanssa voit lähteä asiaa myöskin viemään eteen päin. Silloin siitä jää pois jo aika monta epävarmuustekijää ja kiusallisia tilanteita.
      Jos tullaan juttuun voimme tavata useamminkin. Neitsyyden menetys on yksi asia..Toinen asia on kehittää taitojaan ja tietää mitä tehdä ja kuinka toimia. Oppia rentoutumaan tilanteessa.
      Ihmisen mieli osaa olla konstikas kun on vuosia pyöritelty ajatuksia päässään ja asiain tila on pitkittynyt..Lopulta on hyvin vaikea edetä asiassa ollenkaan.

      • Anonyymi

        Minä olen kunnollinen,keskiikäinen mieshenkilö ja olen vielä neitsyt,olisi kiva tavata viestiketjun aloittajan kanssa,asun Itäsuomessa.


      • Anonyymi

        Jaahaas buaahaa spede niuvannniemeltä olet taas tyrkyllä. Mitäs olet. etkö tajuu edes sen vertaa ketään ei laitos asukit kiinnosta.


    • Anonyymi

      Moi olen 27 vee mies tampereelta ja tahtoisin tietää miten saada naista?

      • Anonyymi

        Jaahaas siinä taas epätoivoinen paskalta haiseva reppana avautui itsestään. Mitäs olet hönö ja paskalta haiset.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa

      On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t
      Maailman menoa
      134
      3978
    2. Ikävä sinua..

      Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va
      Ikävä
      21
      1952
    3. Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"

      Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos
      Maailman menoa
      46
      1709
    4. Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt
      Maailman menoa
      340
      1574
    5. Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä

      Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu
      Maailman menoa
      20
      1433
    6. Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä

      Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi
      Maailman menoa
      42
      1376
    7. Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra

      Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy
      Sodankylä
      80
      1164
    8. Tuntuuko sinusta mies

      että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti
      Ikävä
      18
      1058
    9. Väärä pää tutustumiseen

      Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä
      Ikävä
      136
      1032
    10. Oon kyllä välillä ollut susta

      Nainen huolissani, en oo niin sydämetön mitä tunnut ajattelevan
      Ikävä
      75
      948
    Aihe