Voin opettaa.

Kerro itsestäsi ja toiveistasi.
Tutustutaan..

12

1097

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jospa kertoisit ensin itse itsestäsi. Mies vai nainen? Mitä voit opettaa?. Millaista "oppilasta"toivot?
      Missä päin maailmaa olet?
      Itse olen vanhempi mies, toiveistani kerron vasta jos on mahdollisuus kahdenkeskiseen viestintään.
      On tällä sivustolla tosin joitain kommenttejani, niistä voi kai jotain päätellä.
      Törkyä vaan tuppaa tulemaan lähes jokaiseen kannanottoon.
      Ihmetyttää mikä piru näitä tyyppejä vaivaa?
      E.A

      • Anonyymi

        Hyvä kirjoitus. Älykääpiöitä piisaa.


      • Valitettavasti sinun kannaltasi tämä avaus on suunnattu naisille.

        Ihan hirveästi en ole koskaan nähnyt naisten tulevan vastaan miehiä tällä tavalla, mutta toivon, että löydät vielä jonkun kenen kanssa kokeilla seksiä.
        Rahallahan tottakai pääsisit naisten kanssa touhulle, mutta kaikki ymmärrämme ettei se ole sama asia kuin pyyteetön seura.
        Jos on jo vanhempi mies, niin ei välttämättä kannata edes julistaa sitä omaa kokemattomuuttasi, vaan pyrit vain löytämään treffiseuraa naisista.

        Naisilla se neitsyys on miehistä poiketen myös fyysinen juttu..Mielestäni erityisesti tästä syystä on hyvin fiksua, että tällöin partneri on tietoinen asiasta, jotta asia voidaan hoitaa oikealla tavalla.


      • Anonyymi
        yespleace kirjoitti:

        Valitettavasti sinun kannaltasi tämä avaus on suunnattu naisille.

        Ihan hirveästi en ole koskaan nähnyt naisten tulevan vastaan miehiä tällä tavalla, mutta toivon, että löydät vielä jonkun kenen kanssa kokeilla seksiä.
        Rahallahan tottakai pääsisit naisten kanssa touhulle, mutta kaikki ymmärrämme ettei se ole sama asia kuin pyyteetön seura.
        Jos on jo vanhempi mies, niin ei välttämättä kannata edes julistaa sitä omaa kokemattomuuttasi, vaan pyrit vain löytämään treffiseuraa naisista.

        Naisilla se neitsyys on miehistä poiketen myös fyysinen juttu..Mielestäni erityisesti tästä syystä on hyvin fiksua, että tällöin partneri on tietoinen asiasta, jotta asia voidaan hoitaa oikealla tavalla.

        Miten sinä kokemattomana voisit opettaa ketään? Nolaat itseäsi, se on ikävä fakta.


    • Anonyymi

      Aloittaja ei ole kauhean älykäs, ei osaa kertoa itsestään mitään.

      • Anonyymi

        Vaan kerroit kaiken olennaisen itsestäsi. Enempäähän sä edes osaa.


    • TLC kanavalta tuli ohjelma neitsyistä.
      Siinä oli kolme yli kolmikymppistä neitsyttä naista ja kertoivat siinä elämästään.
      Ihan mielenkiitoinen ja avaa hyvin niitä ongelmia ja ajatuksia mitä he asian tiimoilta kokevat..

      Tästä syystä minä tarjoudun kaveriks..
      Minulle voit kertoa ja puhua asiasta ja minä olen se kaveri kenen kanssa voit lähteä asiaa myöskin viemään eteen päin. Silloin siitä jää pois jo aika monta epävarmuustekijää ja kiusallisia tilanteita.
      Jos tullaan juttuun voimme tavata useamminkin. Neitsyyden menetys on yksi asia..Toinen asia on kehittää taitojaan ja tietää mitä tehdä ja kuinka toimia. Oppia rentoutumaan tilanteessa.
      Ihmisen mieli osaa olla konstikas kun on vuosia pyöritelty ajatuksia päässään ja asiain tila on pitkittynyt..Lopulta on hyvin vaikea edetä asiassa ollenkaan.

      • Anonyymi

        Minä olen kunnollinen,keskiikäinen mieshenkilö ja olen vielä neitsyt,olisi kiva tavata viestiketjun aloittajan kanssa,asun Itäsuomessa.


      • Anonyymi

        Jaahaas buaahaa spede niuvannniemeltä olet taas tyrkyllä. Mitäs olet. etkö tajuu edes sen vertaa ketään ei laitos asukit kiinnosta.


    • Anonyymi

      Moi olen 27 vee mies tampereelta ja tahtoisin tietää miten saada naista?

      • Anonyymi

        Jaahaas siinä taas epätoivoinen paskalta haiseva reppana avautui itsestään. Mitäs olet hönö ja paskalta haiset.


    • Anonyymi00014

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      124
      8236
    2. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      431
      7388
    3. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      214
      5634
    4. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      137
      4570
    5. Kun täällä kysytään aina vaan naisilta

      Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en
      Sinkut
      83
      4547
    6. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      103
      4428
    7. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      10
      4132
    8. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      3810
    9. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      6
      2916
    10. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      13
      2680
    Aihe