Tacoo Tacoo-Orangen määrä-aika

Meni umpeen. Ja Oranssi teki niinkuin ennenkin. Puheet on kovia,mutta Poika on vetelä kuin Lehmä läjä.Ostakaa Orangelle HAMEKANGASTA, ja paljon. Taco Taco.
391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Orange on Kova Jätkä. Rautaristein palkittu Vietnamin sodan veteraani.

Äänestä

Oranssi teki TACO:t. Pommitus jatkuu,pakotteita ei tullut. Tiesihän tuon. Kova on Poika uhoamaan,mutta siihen se jääkin.

Äänestä

Ei tullut pakotteita,vaikka määrä-aika meni eilen umpeen. Don Tollolta tulee paskaa molemmista päistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Meni umpeen. Ja Oranssi teki niinkuin ennenkin. Puheet on kovia,mutta Poika on vetelä kuin Lehmä läjä.Ostakaa Orangelle HAMEKANGASTA, ja paljon. Taco Taco.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu