kohdelkaa jokaista jäsentä tasapuolisesti onko hän sairas, terve, rikas, köyhä ja ottakaa se mitä hän sanoo.
Yksi henkilö joka ilmoitti vanhemmille toisen törkeistä väärinteoista joutui itse uhkailujen kohteeksi ja haukutuksi, Tämä henkilö manipuloi vanhimmat ja oli luonteeltaan narsisti joka ei tuntenut myötätuntoa paitsi jos siitä oli hänelle hyötyä.
Uhkaukset oli niin kovat että jouduin lähtemään koko maakunnasta pois.
Hyvä manipuloija, ahne, varas, juoruaja ja haurenharjoittaja ja silti puhu itsensä puhtaaksi. Silti pääsi puhtaalta.
Mikä on teidän arvionne?
Minun elämäni tuo ihminen pilasi.
Hyvät vanhimmat te erehtytte jatkuvasti siispä
9
230
Vastaukset
- Anonyymi
Soopaa!
- Anonyymi
Ylistäkää siis tekin kaikkeuden
Jumalaa! Kaikkialla hän tekee suuria
tekoja. Äidinkohdusta asti hän pitää
meistä huolta ja osoittaa meille
laupeuttaan
Ihanita Ihmisessä on hänen laupeutensa. - Anonyymi
Vanhimmat on identtinen järjestö!
Lapsellista odottaa heiltä mitään!
Se on sama mennä hakkaa päätä kiveen! - Anonyymi
Järjestön kierouksia siunaavat vanhimmat pysyvät pää äänen kannattajina srkssa!
- Anonyymi
Teatteria jonka käsikirjoitus tulee järjestöltä.
- Anonyymi
Suurin osa Jt vanhimmista on narsisteja tai muuten vaan itsestään liikoja ajattelevia.
Tapasin aikoinaan ihan Iso-Erkin ja sehän oli ihan "kahjo." Suuruudenhullu" pa$ca.
Olisin kirjoittanut heti siinä, eropaperit, mutta kun ei ollut kynää ja paperia. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suurin osa Jt vanhimmista on narsisteja tai muuten vaan itsestään liikoja ajattelevia.
Tapasin aikoinaan ihan Iso-Erkin ja sehän oli ihan "kahjo." Suuruudenhullu" pa$ca.
Olisin kirjoittanut heti siinä, eropaperit, mutta kun ei ollut kynää ja paperia.Nimenomaan, lahko ei kerää muunlaisista ihmisiä vanhimmaksi ja tai näihin muihin (virkoihinsa) kun näitä narsisteja, täydellinen paikka heille pääsevät vapaasti toteuttamaan sitä mikä heille on tärkeintä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suurin osa Jt vanhimmista on narsisteja tai muuten vaan itsestään liikoja ajattelevia.
Tapasin aikoinaan ihan Iso-Erkin ja sehän oli ihan "kahjo." Suuruudenhullu" pa$ca.
Olisin kirjoittanut heti siinä, eropaperit, mutta kun ei ollut kynää ja paperia.Johtoportaaseen pääsevät vain pystyyn nostetut pökäleet.
Rivitason vanhimmissa toisaalta on sekä mulkkuja että mukavampia tyyppejä. Yhteistä heille kuitenkin on tietynlainen vallanhalu ja esillä olemisen halu. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Johtoportaaseen pääsevät vain pystyyn nostetut pökäleet.
Rivitason vanhimmissa toisaalta on sekä mulkkuja että mukavampia tyyppejä. Yhteistä heille kuitenkin on tietynlainen vallanhalu ja esillä olemisen halu.Nimenomaan, tukka on kammattuna pitävät omasta äänestä ja siitä että heidät pidetään jalustalla!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään19217985Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen903825Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu351993Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2801540Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?681522Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1651442Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1151334Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141314Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1191226- 811111