kohdelkaa jokaista jäsentä tasapuolisesti onko hän sairas, terve, rikas, köyhä ja ottakaa se mitä hän sanoo.
Yksi henkilö joka ilmoitti vanhemmille toisen törkeistä väärinteoista joutui itse uhkailujen kohteeksi ja haukutuksi, Tämä henkilö manipuloi vanhimmat ja oli luonteeltaan narsisti joka ei tuntenut myötätuntoa paitsi jos siitä oli hänelle hyötyä.
Uhkaukset oli niin kovat että jouduin lähtemään koko maakunnasta pois.
Hyvä manipuloija, ahne, varas, juoruaja ja haurenharjoittaja ja silti puhu itsensä puhtaaksi. Silti pääsi puhtaalta.
Mikä on teidän arvionne?
Minun elämäni tuo ihminen pilasi.
Hyvät vanhimmat te erehtytte jatkuvasti siispä
9
216
Vastaukset
- Anonyymi
Soopaa!
- Anonyymi
Ylistäkää siis tekin kaikkeuden
Jumalaa! Kaikkialla hän tekee suuria
tekoja. Äidinkohdusta asti hän pitää
meistä huolta ja osoittaa meille
laupeuttaan
Ihanita Ihmisessä on hänen laupeutensa. - Anonyymi
Vanhimmat on identtinen järjestö!
Lapsellista odottaa heiltä mitään!
Se on sama mennä hakkaa päätä kiveen! - Anonyymi
Järjestön kierouksia siunaavat vanhimmat pysyvät pää äänen kannattajina srkssa!
- Anonyymi
Teatteria jonka käsikirjoitus tulee järjestöltä.
- Anonyymi
Suurin osa Jt vanhimmista on narsisteja tai muuten vaan itsestään liikoja ajattelevia.
Tapasin aikoinaan ihan Iso-Erkin ja sehän oli ihan "kahjo." Suuruudenhullu" pa$ca.
Olisin kirjoittanut heti siinä, eropaperit, mutta kun ei ollut kynää ja paperia. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suurin osa Jt vanhimmista on narsisteja tai muuten vaan itsestään liikoja ajattelevia.
Tapasin aikoinaan ihan Iso-Erkin ja sehän oli ihan "kahjo." Suuruudenhullu" pa$ca.
Olisin kirjoittanut heti siinä, eropaperit, mutta kun ei ollut kynää ja paperia.Nimenomaan, lahko ei kerää muunlaisista ihmisiä vanhimmaksi ja tai näihin muihin (virkoihinsa) kun näitä narsisteja, täydellinen paikka heille pääsevät vapaasti toteuttamaan sitä mikä heille on tärkeintä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suurin osa Jt vanhimmista on narsisteja tai muuten vaan itsestään liikoja ajattelevia.
Tapasin aikoinaan ihan Iso-Erkin ja sehän oli ihan "kahjo." Suuruudenhullu" pa$ca.
Olisin kirjoittanut heti siinä, eropaperit, mutta kun ei ollut kynää ja paperia.Johtoportaaseen pääsevät vain pystyyn nostetut pökäleet.
Rivitason vanhimmissa toisaalta on sekä mulkkuja että mukavampia tyyppejä. Yhteistä heille kuitenkin on tietynlainen vallanhalu ja esillä olemisen halu. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Johtoportaaseen pääsevät vain pystyyn nostetut pökäleet.
Rivitason vanhimmissa toisaalta on sekä mulkkuja että mukavampia tyyppejä. Yhteistä heille kuitenkin on tietynlainen vallanhalu ja esillä olemisen halu.Nimenomaan, tukka on kammattuna pitävät omasta äänestä ja siitä että heidät pidetään jalustalla!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1063150
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on922445- 241986
Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s221530Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291500Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää151415Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?26927- 87922
Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai62856Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.
Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois2789