Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tuttua ja omaa

Mikähän siinä on että kiihottaa kun näkee jonkun tutun joko alasti tai kuvissa ja se kun joku tuttu näkee oman vaimoni? Netti on täynnä mitä kiihottavampia kuvia ja videoita mutta silti se kun saa nähdä kaverin oman naisen kiihottaa vaan paljon paljon enemmän. Onko muilla samanlaisia ajatuksia? Onko kokemusta?
1145
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei paljoa, mutta itseä erityisesti kiinnostaa mähdä millaiset rinnat ovat kun ne vapautuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mikähän siinä on että kiihottaa kun näkee jonkun tutun joko alasti tai kuvissa ja se kun joku tuttu näkee oman vaimoni? Netti on täynnä mitä kiihottavampia kuvia ja videoita mutta silti se kun saa nähdä kaverin oman naisen kiihottaa vaan paljon paljon enemmän. Onko muilla samanlaisia ajatuksia? Onko kokemusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu