Poistivat asiallisen jutun kun vasemmistolainen teki valituksen, eli totuus sattui.
Kyse oli tästä: "Vasemmistolaiset häpeävät itseään, aika huvittavaa"
Asiahan on faktaa, siitä on tehty tutkimus josta oli ote siinä jutussa. Mutta heikolla itsetunnolla varustettu vasemmistolainen ei kestä totuuksia.
Kyse oli tästä: "Vasemmistolaiset häpeävät itseään, aika huvittavaa"
Asiahan on faktaa, siitä on tehty tutkimus josta oli ote siinä jutussa. Mutta heikolla itsetunnolla varustettu vasemmistolainen ei kestä totuuksia.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sellaisia nämä vassut ovat.
Ne klikkailevat kirjoituksia poistettaviksi, jotka eivät pärjää keskusteluissa asia-argumentein ja saavat aina turpaansa. Tuohon ryhmään kuuluvat vassarit, feministit, koronapiikitetyt, wokettajat ja muut, joiden ideologia on heikolla pohjalla, ettei sitä pysty puolustamaan.
Itse en ole koskaan hävinnyt yhtäkään väittelyä, eikä ole tarvinnut koskaan poistattaa yhtäkään vastakirjoitusta, mutta lähes aina vastaväittäjä siihen sortuu, tai ainakin vimmatusti yrittää poistaa kommenttejani, kun huomaa minut älykkäämmäksi ja tietopohjani ylivoimaiseksi.
Jokseenkin noin se menee.
Eihän viherpunaiset pärjää asia-argumentoinnilla, joten he häiriköivät tai tekevät ilmoituksia ylläpitoon.
Jep.
Lähtökohtaisesti vasemmistolaisen pitää olla tyhmä, ei siihen aatteeseen muuten voi uskoa, tyhmillä on on sitten tyhmien temput. Sosialismiin on aina kuulunut toista mieltä olevien vaientaminen.
Ja varsinkin tällä sivulla vassujen tyhmyys näkyy.
Purra eli 2004 - 2016 sossuntuilla.