Parkanon vanha virastotalo

Joko se vanha virastotalo on purettu ja tontti maisemoitu . Jostain luin että elokuun aikana ko toimenpide pitäisi toteutua tai uhkasakot tulevat voimaan. Satunnaisena kolmostien kulkijana on todella ruma maamerkki Parkanolle
5914
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä se puretaan heti, kun saadaan uusi liikenneasema valmiiksi ja avajaiset pidettyä.

Äänestä

Eipä taida asemaa tulla kun vaalitki meni huonosti.Parkanolaiset petti.

Äänestä

Taitaa kaikkien kaupungin purkupäätöksistä vastuussa olevien aika mennä Herra Sammatin romuautoihin joka on osaomistaja virastotalollekkin maalari Kaukon kanssa

Äänestä
  • Ei ole sammatti enää virastotalon omistajia, sulla on vanhentunutta tietoa

    Äänestä

On parkanolaiset lapsellista sakkia kaikilla lapsen järki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Joko se vanha virastotalo on purettu ja tontti maisemoitu . Jostain luin että elokuun aikana ko toimenpide pitäisi toteutua tai uhkasakot tulevat voimaan. Satunnaisena kolmostien kulkijana on todella ruma maamerkki Parkanolle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu