Vasemmistolaisten psyykkiset ongelmat näkyy hyvin

eli siis mt-ongelmaa on näillä vakiovassuilla.
5100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Suuria lapsia ne on.

Äänestä
  • Sitäpä juuri!

    Äänestä

Joko soitit mielenterveystoimistoon? Käyppä pikaisesti katsomassa peilistä, näkyykö Persuus?

Persuus on paha tauti.

Äänestä

Persuus on mielenterveyden häiriö joka aiheuttaa ylimielisyyttä sekä sitä että alkaa pitämään kaikkia muita mielenvikaisina!

Äänestä
  • Persut kuuluvat oikeistoon, eikä oikeistolaisilla paljon ole mt-ongelmia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

eli siis mt-ongelmaa on näillä vakiovassuilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu