Sauna oli lämmin ja talkoot olivat ohitse. Olutta oli juotu ja toki vahvempaakin. Olimme saunassa koko jengi, viisi nuorta miestä ja veljeni vaimo. No ei siinä sen kummenpaa.
Minä ojentelin kaikille firman logolla olevat kylpytakit, jonka jälkeen siirryimme huvilaan sisälle. Tuo nainen alkoi olla melko humalassa, ja jutteli hävyttömiä. Kehui, kuinka oli luostolla harrastanut seksiä kimpassa.
Ja kehui, että viisi miestä on vain alkuruokaa. Hän lupasi ottaa kaikilta suihin, ja otti myös. Oli tuo melko kinkyä. Naida ei saanut, kun mies tulisi huomenna.
Pitäiskö minun kertoa veljelleni vai ei ? Minä en osallistunut tuohon sessioon.
Veljen vaimo otti suihin työporukalta
5
1091
Vastaukset 5
- Anonyymi
Turha kertoa, tapahtuma tulee veljesi tietoon kyllä jotain kautta ja jos kuvittelet että veljesi uskoo ettet ollut yksi jolta veljen vaimo otti suihin niin uskot kai myös joulupukkiin. Olisit antanut palaa, olisit saanut edes suihinoton.
- Anonyymi
Unohda koko juttu, ei kannata kertoa. Jos tuosta tulee puhetta jossakin yhteydessä, niin sanot, että ei siellä mitään tapahtunut. Parasta näin.
- Anonyymi
Jos vaimolla oli vaikka miehensä lupa ?
- Anonyymi
Ei kukaan anna vaimolleen tuollaista lupaa, jestas sentään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kukaan anna vaimolleen tuollaista lupaa, jestas sentään.
Ja ei vai, kyllä noita löytyy joka junaan, on swingereitä, aisureita jne. Niin se on vain maailma ihmeellinen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 981211
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku87834Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31764- 66683
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93616- 31593
- 18548
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist15541Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43513- 10466