äksön tähti joka taistelee Marinia (pahuuden laivastoa) vastaan ja voittaa konmarit 100-90!!!!!!!!!!!
Isona minusta tulee rutku
Anonyymi-ap
5
78
Vastaukset
- Anonyymi
Olethan suljetulla.
- Anonyymi
Suljetulla osastolla pitäisi olla. Psykiatria kiinnostaa varmasti tuollaiset tapaukset.
- Anonyymi
Helppo uskoa, että juuri sitä tavoittelet. Viesti kuvastaa laajemminkin perussuomalaisten mielenmaisemaa. Itse olen jo päätynyt valitettavaan tosiasiaan, että perussuomalaisten hallitusvalta on Suomen tulevaisuuden kannalta moninkertaisesti tuhoisampaa kuin mamujen aiheuttamat pienimuotoiset haitat.
- Anonyymi
Onkos Sinulla muutakin elämää kuin tällä palstalla roikkuminen ja tänne kirjoittelu?
- Anonyymi
prutkulla voitat pahuuden laivaston 🤣
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin32911084IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3447672Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut842193Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?862087Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1371891Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61571- 1101231
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin511020Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26868MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312772