Olen ikusesti kirottu !!!

Anonyymi-ap

Yritetty ottaa lainaa 2000€ verkosta laitettu summa 400,900 € kk ei hyväksytä,eikä myöskää sähköistä allekirjoitusta hyväksytä minulle .Se tarkoittaa en pysty vuokraamaan kaivinkonetta ,tai kantojyrsintä ,enkä pysty itse ostamaan edes autoa itselle.Enkä pysty edes nollaamaan itseäni rupeaa ottamaan kovasti pattiin,en voi käyttää myrkytys tila joka vaatii aina sairaala hoitoa ,tupakkiallergia jo pelkkä savu oksetutta kovasti,naimaankaan ei pysty se on rikki monellakin tapaa,8 vutta sitten roikuin hirressä 2 min ja lopetin itseni hirttämisen se oli niin hidasta pääsin siitä eläkkeelle siinä oli muutakin syytä taustalla .Ainoat asiat mihin pystyn puun kaato,niiden pois ajo metsästä valmiiksi klapeiksi teko ,lumen auraus traktorilla ,autolla ajo tutuissa paikoissa muissa paikoissa navikaattorilla ,metallityöt omaksi iloksi ,osaan myös käyttää kaivinkonetta ja tiedän mitä meidän metsässä tehdä ,mutta kun kaivuri puuttuu jolla ne sinne pääsisi tekemään kaikki rikki omat koneet jollakin tapaa telankiristy jousi poikki,toista ei käynistetty 10 vuoteen vesi moottoriin mennyt, 3 mangeettiventtiilit rikki hidas sammuilee ja väärässä paikassa meidän metsään ensi viedä 12 h olisi työt siellä valmiiksi tehty tuonne toiseen paikkaan vasta viedä ,traktorin terävällä perälevyllä vetää luiskat auki voi talvella puita hakata ojalinjoilta auki taas hakata ,valmiiksi häkkiin tekee klapeja textillä ilmaisia puita metsämiehille äkkiä on 6 m3 häkki tyhjä .

8

426

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Meidän osastolla on yksi vapaa leposidepaikka.

    • Anonyymi

      Konee herätys oli lähellä polttoaine letku hauras suihkutti kuin suihkulähde ,vaurioituneta sähköjohtoja suuri tulipalon vaara kuivaa heinää ympärillä suurtulipalo vesi kastelee ruohot ympäriltä,sitten uusi yritys jos ei pysy käynnissä letkun vaihto 3,5 m uutta panna ja jos ei ilmauksienkaan lähde käyntiin minä luovutan 2 vuotta korjattu on jo .Saa keskittyä muihin hommiin puun ajoon metsästä mönkijällä ja käsipelillä nostele 7 kuutiota kärryn kyytiin ensin ja aja lanssin paikalle pura käsin pois puut.

      • Anonyymi

        Pakko tehdä töitä omia joiden takia olen ollut jo siellä hoidossa saatan toki kohta mennä uudestaan psykoosi uudistuu .


    • Anonyymi

      OLEN IKUISESTI KIROTTU= Äärimäisen totaalisen huono tuuri vedä puoleeni hager,rautaa silmiin aina kun teen metallitöitä ( mirkelöinti,hitsaus,) Kaasunaamarikin tahtoo huurtua ,milloin tämä huono tuuri loppuu kohta saa kirjoittaa äärettömän totaalisen huonu tuuri.🫣🤔.

      • Anonyymi

        Olen ikuisesti kirottu = äärettömän totaalisen huono tuuri voi kun sen pystyisi kääntämää. Eurojacpot voitto saada .


    • Anonyymi

      Ikuisesti kirottu= Mikä tulee totaalisen huono tuurin jälkeen kaikki TAAs* rikki auto ,lämmitys peli tuuri aivan onneton tuuri .😑👎.

      • Anonyymi00008

        Ikuisesti kirottu = Äärettön ,äärettön huono tuuri taas auto hajosi 150 km pääsi ja hajosi taas .Lisää jos ei veikkaukselta tule mitään,henkilökohtainen käynti pankissa lainasta jos ei veikkauselta tule mitään.


      • Anonyymi00009
        Anonyymi00008 kirjoitti:

        Ikuisesti kirottu = Äärettön ,äärettön huono tuuri taas auto hajosi 150 km pääsi ja hajosi taas .Lisää jos ei veikkaukselta tule mitään,henkilökohtainen käynti pankissa lainasta jos ei veikkauselta tule mitään.

        Ikuisesti kirottu = Sisäinen raivo tulimeri eikä purkautumis keinoa ,ei voi olla päisää,ei naija rikki pahasti,ei huutaa verta kurkku rupeaa valumaan ,tavaroiden paiskominen monta kk patteria tulisi,45 vuoden raivot sisällä odottavat ulospurkautumista.😬😩.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      82
      1310
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      44
      938
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      362
      767
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      132
      720
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      53
      683
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      656
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      648
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      615
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      602
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      594
    Aihe