Urpon jurrijengi Marin ei saanut bilettää Urpo paheksu

Urpon jurrijengi Marin ei saanut bilettää Urpo paheksui.

💩💩💩💩💩💩💩💩🦟🪳🪰🪳🦟🦟🪲🦗🐜🦋🦋🦑🐙💩💩💩

Urpon jurrijengi

Marin ei saanut bilettää

Urpo paheksui. Mitä jos Venäjä olis hyökännyt kun ollaan teidottomassa tolassa


Mikä tekopyhyys


Äänestä vain SDP
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sanna ryyppää itsensä sairaaksi.

Älä äänestä Sdp

Mäkynen ei osaa edes laskea yhteen
saatikka miinustaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Urpon jurrijengi Marin ei saanut bilettää Urpo paheksui.

💩💩💩💩💩💩💩💩🦟🪳🪰🪳🦟🦟🪲🦗🐜🦋🦋🦑🐙💩💩💩

Urpon jurrijengi

Marin ei saanut bilettää

Urpo paheksui. Mitä jos Venäjä olis hyökännyt kun ollaan teidottomassa tolassa


Mikä tekopyhyys


Äänestä vain SDP

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu