Asiakasystävällisyys terveyskeskuksissa

Viimeisimmän terveyskeskus käyntini perusteella asioin jatkossa aivan jossain muualla kuin Rantakylän terveysasemalla!
4159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kerro miksi?

Äänestä

Rantakylä on persaukisten ja slummien paikka. Älkää ikinä muuttako Rantakylän ghettoon.

Äänestä

Eikö antaneet s-texiä? Metsissä on sieniä, käy niitä keräämässä.

Äänestä

Rantakylän terveyskeskuksessahan on ollut pitkään se käytäntö mitä muistelen että lääkäriaikaa jos tarvitset niin seuraavat vapaat lääkäriajat 3kk päästä heidän mukaansa. Mutta tikkamäen päivystykseen kun menet niin siellä ihmettelevät sitä että miksi sulle ei ole annettu rantakylän terkkarissa olevaa vapaata lääkäriaikaa huomiselle päivälle. :D tikkamäen päivystys varaa sinulle vapaana olevan lääkäriajan rantakylän terkkariin seuraavalle päivälle, otat varmuuden vuoksi lääkäriajan varanneen hoitajan nimen ylös jos alkavat rantakylän terkkarissa möykkäämään että et voit tänne tulla noin vaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Viimeisimmän terveyskeskus käyntini perusteella asioin jatkossa aivan jossain muualla kuin Rantakylän terveysasemalla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu