TARJA HALONEN oli toistaiseksi viimeinen.
RAUHAN PRESIDENTTI 1
28
513
Vastaukset
- Anonyymi
Aseita vähennettiin yhteisin sopimuksin.
- Anonyymi
RAUHAN ASIALLLA
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
RAUHAN ASIALLLA
JUURI NIIN.
- Anonyymi
NIIN TUETAAN RAUHANTYÖTÄ.
- Anonyymi00014
KANSA ON EDELLEEN SITÄ MIELTÄ.
RAUHAN PRESIDENTTI.
NAAPURISUHTEITTEN KEHITTÄJÄ JA LUOJA. - Anonyymi00015
Anonyymi kirjoitti:
RAUHAN ASIALLLA
FREEDOM
- Anonyymi00017
NAAPURISUHTEETKIN TOIMIVAT JA KAUPPA KUKOISTI
- Anonyymi00021
OIKEIN
- Anonyymi00026
OK.
- Anonyymi00027UUSI
Anonyymi00014 kirjoitti:
KANSA ON EDELLEEN SITÄ MIELTÄ.
RAUHAN PRESIDENTTI.
NAAPURISUHTEITTEN KEHITTÄJÄ JA LUOJA.KYL VAIN ON HYVIN ILIMASTU
- Anonyymi00028UUSI
Anonyymi00027 kirjoitti:
KYL VAIN ON HYVIN ILIMASTU
Ainahan se on kun itse sanoo!
- Anonyymi
Se oli viisasta ja järkevää toimintaa.
- Anonyymi
SE ON JUURIKIN NÄIN.
- Anonyymi
TARJA OLIKIN JÄRKEVÄ.
- Anonyymi
Naapurisuhteetkin olivat kunnossa.
- Anonyymi
Yhteysupseeri: " Halosen strategista ymmärrystä se voida arvioida, koska hänellä ei ole sellaista"
- Anonyymi
Täsmennän vielä, että venäläisen rauhan.
- Anonyymi
Euroopan alennustila on oleellisesti Halosen syytä.
Hän vasemmistoideologisista syistä oli ulkoministerinä oleellisesti vaikuttamassa siihen, ettei Euroopalle kehitetty sotilaallista ulottuvuutta. Halosella on nyt verta käsissään. - Anonyymi
Halonen halusi, että Suomi liittyy Neuvostoliittoon 1970-luvulla ja hän oli muka Suomen presidentti. Huonoin sellainen oli, varsinainen luuta-akka.
- Anonyymi
Hieno malli seuraaville.
- Anonyymi00018
Kaikkea se Putinkin joutui kärsimään.
- Anonyymi00019
TURVAMME
- Anonyymi00020
NYT OLI TARVETTA
- Anonyymi00022
Kansamme onneksi halonen ja tuomioja ovat poissa näinä aikoina.
- Anonyymi00023
Stubb on kaikkien aikojen huonoin presidentti
- Anonyymi00024
YES
- Anonyymi00025
HYVÄ
- Anonyymi00029UUSI
Enää ei ole höpissyt Krimin takaisin valtaamisesta?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1662587- 1612382
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee552003Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1181987Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."11685"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591394Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1921282Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää781051Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2131041Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.338969