Miten perussuomalaisten johtama

poliisilaitos voi tutkia perussuomalaisen Teemu Keskisarjan puheita?
1289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Niinpä. Käy niinkuin Rydmanin tapauksessa, että viimeistään Purra julistaa rikkeetömäksi jollei Rantanen ehdi ensin.

Äänestä

Mitä tutkimista niissä on? Jokainen kuuli mitä hän sanoi. Totuutta hän toi vaan esille. Voi vittu tätä maata mihin se on mennyt. Kulttuurimarxismi kuristaa tätä maata helvetin paljon.

Äänestä
  • Ja helvetin woketus.

    Äänestä

On äärimmäisen totta että suomalaisuus tuhoutuu tällä vuosisadalla.

Äänestä
  • Meistä suomalaisista ei ole maatamme puolustamaan haitallisen maahanmuuton tuomalta uhalta joka ei konreettisempi voi olla. Varsinkaan kun puolet menee vassujen vouhotuksiin tästä rasismista, mukaan.

    Äänestä

  • Ihmetelen kovasti, että päättäjissä on noin paljon Suomalaisvastaisia, kuten kokoomus, vasemmisto, SDP, vihreät ja RKP.

    Maksaako EU kumivenekansan hajauttamisesta eu:n alueelle heidän henkilökohtaisille bahamatileille euroja, että nämä pakkomamuttajat ovat valmiita kansanpetokseen, maanpetokseen ym. rikoksiin veronmaksajien rahoilla samalla eläen. ?

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Ihmetelen kovasti, että päättäjissä on noin paljon Suomalaisvastaisia, kuten kokoomus, vasemmisto, SDP, vihreät ja RKP.

    Maksaako EU kumivenekansan hajauttamisesta eu:n alueelle heidän henkilökohtaisille bahamatileille euroja, että nämä pakkomamuttajat ovat valmiita kansanpetokseen, maanpetokseen ym. rikoksiin veronmaksajien rahoilla samalla eläen. ?

    Kepu kuuluu myös noiden edellä mainittujen heikkolaatuisten joukkoon.

    Nämä Pöyristyjät oikein jonottavat komentoimaan muutamaa sanaa, jota Teemu sanoi totuudesta, jonka kaikki tietävät.

    Äänestä

Teemu käytti perusoikeudellista sananvapauttaan eikä niissä sanoissa ollut yhtikäs mitään laitonta eikä tutkittavaa, piste.

Äänestä

Onneksi meillä on poliisilaitos, eikä vihervasemmiston pitämä inkvisitio.

Äänestä

Kuka hullu äänestää vihervassuja

Äänestä

Erittäin hyvin, Poliisilla on tälläisiä varten mappi Ö sekä paperiroskis...

Äänestä

PerusSuomalaisista yritetään nyt kovasti tehdä kokoomukselaisia, vasemmistolaisia, rkp:läisiä, kepulaisia ym. ideologisella aivopesulla.

Nämä sosialisti-fasistit pakottavat PS:ää kääntymään heidän omaan ideologiaan.

Samalla nämä punafasistit ovat vaatimassa lupaa, mitä PerusSuomalaiset kansanedustajat saavat sanoa mistäkin asiasta ja missäkin tilaisuudessa.

Pieni sanamuoto saa punaosaston pois tolaltaan jauhamaan sontaa.

Asia nimeltä maahanmuutto, mikä kansakuntaa on ravistellut pitkään ongelmineen ei kiinnosta näitä "pöyristyjiä" pätkän vertaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

poliisilaitos voi tutkia perussuomalaisen Teemu Keskisarjan puheita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu