Pettymyksiä ryhmä-/kimppaseksissä

Anonyymi-ap

Kuinka monelle on sattunut niin, kun ollaan aluksi löydetty mahdollinen kandinaatti pari ja viestitelty aikamme ja vihdoin sovittu sitten tapaaminen luoksemme, niin paikalle saapuukin pari jonka mies on aivän räkäkännissä ja nainenkin pukeutunut lähinnä pieruverkkareihin. Oma vaimo kuitenkin valmistellut tuntikausia itseään ja pukeutunut eroottisiin vaatteisiin ja seksikkäisiin alusvaatteisiin. Jotenkin meni fiilis heti ovensuussa ja jonkin aikaa keskusteltuamme päätin sitten osoittaa pariskunnalle ovea.

3

635

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Yli kolmenkymmenen vuoden aikana onneksi aika harvoin.

      Meitä ei pukeutuminen niinkään haittaa, mutta tuo räkäkänni on sellainen että sillä ei lähdetä tekemään yhtään mitään. Kerrasta opittiin ja sen jälkeen selvyys on ollut ehdoton vaatimus. Meillä on yleensä ollut joku tervetuliais lasi tai vastaava, että siinä saa vähän aikaa vaihtaa kuulumisia ja keskittyä lasiin kuin että heti lähdettäisiin seksiin.

      Kerran on käynyt niin että pariskunnan piti saapua paikalle, mutta paikalle ilmaantuikin mies, joka sitten kertoi ettei ollut saanut meitä kiinni, mutta ettei halunnut tehdä ohareita. Hänen vaimo ei halunnut lähteä mukaan. Se vartti meni sitten siinä että kahviteltiin ja ilta päättyi siihen. Mieskään ei halunnut yksin lähteä touhuamaan, että sentään tajusi olla tarjoamatta itseä koska olen kuullut sitäkin että joskus on pelkkä mies ilmaantunut paikalle, ja halunnut päästä kuitenkin pukille.

      Tuossa on sitten myös sellainen asia mitä alleviivaan aina. Ensin tavataan aina ilman seksiä, ja jossain julkisella paikalla missä on videovalvonta. Siellä voidaan keskustella ja sopia asioista ja siinä näkee että onko pariskunta tai kolmaspyörä sellainen että hänet voi päästää kotiin tai hotellihuoneeseen tms.

      Sen jälkeen myös se varsinainen seksiapaaminen on aina sovittava paikalle jossa on videovalvonta ja niin että joku kolmas tietää viestittelystä ja mihin ollaan menossa. Tämä ei suojele esimerkiksi pelkästään pariskuntaa, vaan se suojelee myös esimerkiksi pariskunnan luokse haluavaa naista, tai miestä! Aina pitää ilmoittaa jollekin luotetulle siitä mihin on menossa, kenen kanssa, milloin on tulossa takaisin ja mistä löytyy luotettavat viestit, kuten esimerkiksi sähköpostiviestittelyt, tekstiviestit, jne. koska siitä jää digitaalinen merkintä jolla henkilön liikkeet voi viranomaiset jäljittää jos joutuu esimerkiksi ryöstetyksi tai raiskatuksi! Sen lisäksi, kun on tavattu jollain julkisella paikalla josta ystävänne tietää, voi poliisi saada helposti hyvät kasvokuvat epäillyistä.

      Muistakaa ettei se kerran kohdallenne osuva pahis kerro teille että on pahis. Pahis on aina miellyttävä, hyvin ystävällinen ja luotettavan oloinen koska hän ei halua pelottaa teitä pois! Tämä on erityisen tärkeää yksittäiselle miehelle tai naiselle, koska vaikka kahvilassa saattaa ollakin vastassa yksinäinen pariskunta tai vaikkapa vastakkaisen sukupuolen edustaja, on maailmalla ollut tapauksia että kotiin päästyä onkin paikalla ryöstäjiä jotka riisuu sinulta kaiken muun paitsi vaatteet, ja joskus riisuu myös ne.

      Jos joku ei tuohon suostu, siis tapaamaan ensin kahvilassa, silloin on jotain muutakin salattavaa!

    • Anonyymi

      Hieman eri kantilta katsottuna pariskunnat tehneet lukemattomia ohareita vuosien aikana.

      Harmittaa todella paljon uhrata aikaa ja vaivaa näihin, mutta onneksi on rehellisiäkin pareja liikkeellä ja on se, niin ihanaa tuottaa nautintoa ja piristystä parien seksielämäön ja arkeen.

      Mies turku

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      265
      2418
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      75
      2396
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1568
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      44
      1412
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      64
      1367
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1339
    7. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1230
    8. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1029
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      1009
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      999
    Aihe