Monikulttuurinen mainonta maahanmuuton asialla

Anonyymi-ap

TVssä ja netissä pyörii monikulttuurinen mainonta täysillä. Yritykset ovat nostaneet jalustalle tummaihoisia ja kantaväestöstä erottuvia muita rotuja.

Tarkoitus on iskostaa ihmisten mieliin että tämä on normaalia. Sekä saada ihmiset suhtautumaan monikulttuuriin ja maahanmuuttoon myönteisesti.

Älkää menkö tähän ansaan!

5

344

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Joo ja tulee hauskoja yksityiskohtia, musta mies ostaa tavallista jäätelöä ison määrä heillä usein laktoosi-intoleranssi. Äiti joka tumma katsoo ikkunasta kun vitivaaleat lapset leikkii ulkona mehutetroilla? Täysin valkoisessa perheessä musta poika nostetaan kerrossängylle kun selkäkipu helpottaa. Tuntuu erikoiselta kuka hyötyy näistä typeristä mainoksista?

      • Anonyymi

        Se kipugeeli mainoshan on ulkolainen, eikä se
        perhe ole vitivalkoinen, vaan uusioperhe,äiti
        saanut lapsen tumman miehen kansss, joten
        lapsikin on siten tumma.
        Ihmetyttää kuitenkin suomalaisten firmojen
        halu käyttää ei valkoisia ihmisiä mainoksissaan.
        Eihän siinä sinällään ole mitään väärää, eihän
        kansallisuus ole ihonväristä kiinni, mutta se
        Meuhkattu mainos on kyllä kaiken huippu!
        Eihän tuo nainen edes ollut syntynyt satu edes
        (varmaan ) ollut vielä Suomessa, kun mehutetrat
        yleistyivät. Kaikista hölmöin mainos on. se vessa paperimainos jossa on lapsi ja koira.


    • Anonyymi

      Kansainvälisessä suomessa joulumainonta-ja keräykset sekä joukkopostia laskuineen työttömille ja moni opettelee joulua viettämään sekä paikallisillta,mitä tarvitaan siis oma paikkakunta mansikkaa muu tuntematon paikkakunta mustikkaa.

    • Anonyymi

      Vallankahvaan luikerrellut suvakkiämmien kaarti alkaa pikkuhiljaa huolestua kansan enemmistön kyllästyessä maahantunkijoille organisoituun järjettömään etuiluun ja erikoiskohteluun terveydenhuollossa , asuntojonoissa ja KELA-palveluissa , sekä vaikenemiseen ja hyssyttelyyn rikosten ja väärinkäytösten selvittelyissä ...
      Mitä ilmeisemmin lehdistöä ja muita medioita on ohjeistettu valikoimaan ja joistakin tapauksista ja järjestelyistä jopa kokonaan vaikenemaan ja faktoihin perustuvan uutisoinnin sijaan ohjeistettu mainos- ja uutistoimistoja pistämään pikkuisen "sordiinoa" esityksiinsä ettei kansa vallan pillastuisi ..

    • Anonyymi

      ..omastakin takaa noita "väestöpyramidin pohjakerrokseen" sijoittuvia kansalaisia ... ja heidän osuutensa kasvaa väestön ikääntyessä niin ettei siihen enää olisi kymmeniä tuhansia uusia elätettäviä tarvittu ... suomalaiset eläkeläiset sentään rapsehtivat jotain taloissaan ja tuvissaan mutta nämä "asfalttisissit" ja muut kaapuäijät korkeintaan kaupittelevat joitain pieniä pusseja .. eivätkä kuitteja kirjoittele ..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      125
      4919
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      196
      4777
    3. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      11
      2978
    4. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      121
      1997
    5. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1741
    6. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      39
      1526
    7. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      10
      1348
    8. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      89
      1235
    9. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      378
      1235
    10. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      74
      1075
    Aihe