makwan amirhkani ,agon ajvazi onko nää kaikki tosiaan raiskareita

Anonyymi-ap

On kyllä ihme porukkaa nää matut. Samaan junaa millä jaffa lähtee irakiin.

14

276

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      mmm

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Artisti Mira Luoti kertoi PMMP: Ei enää ikinä -dokumentissa kokeneensa seksuaalista väkivaltaa viihdeohjelman kuvauksissa. Helsingin Sanomien mukaan tapaus liittyy Julkkisselviytyjiin, joka kuvattiin vuonna 2016 ja jossa Amirkhani oli Luodin pari.

      Ilménin mukaan UFC:ssäkin otellut Amirkhani olisi pitänyt hyllyttää viikonloppuna järjestettävästä Ice Cage -tapahtumasta.

      – Asia olisi pitänyt tutkia kunnolla ja sitten tehdä johtopäätökset. Minusta on sääli, että hän pääsee ottelemaan. On huhuja, että hänellä on 30 prosentin osuus Ice Cagesta. Hänet on vaikea laittaa pihalle tapahtumasta, Ilmén sanoi.

      • Anonyymi

      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        https://yle.fi/a/3-8662627

        vuoden oli turkkulainen?

        Turun kaupunginjohtaja Aleksi Randell uskoo, että kurditaustaisen Makwan Amirkhanin valinta Vuoden Turkulaiseksi kertoo kaupungin asukkaiden suvaitsevaisuudesta.

        – Minulle on hyvin tärkeää se, että turkulaiset valitsivat Vuoden Turkulaiseksi maahanmuuttajan.

        ANTOIKO ALEKSI MAMUN SISÄÄN TULLA ANAALIIN YMS HUUMEITA TURKUUNN


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Turun kaupunginjohtaja Aleksi Randell uskoo, että kurditaustaisen Makwan Amirkhanin valinta Vuoden Turkulaiseksi kertoo kaupungin asukkaiden suvaitsevaisuudesta.

        – Minulle on hyvin tärkeää se, että turkulaiset valitsivat Vuoden Turkulaiseksi maahanmuuttajan.

        ANTOIKO ALEKSI MAMUN SISÄÄN TULLA ANAALIIN YMS HUUMEITA TURKUUNN

        immu viittaa että hämärähommien mies?

        Iltalehti


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        immu viittaa että hämärähommien mies?

        Iltalehti

        dfdf


    • Anonyymi

      Niin mikä yhdistää?

    • Anonyymi

      Suomi on kerännyt näitä "kurdeja" Suomeen, vaikka meillä on ollut "romanit"huollettavana jo yli 500-vuotta.

      Karkotettava jengirikollinen Milan Jaff voi saada Suomelta ison tukun rahaa lähtiessään maasta vapaaehtoisesti.

      Näin Suomalaiset palkitsevat raiskaajat ja monirikolliset.

      Sellaiselle tilapäistä suojelua saaneelle ja ihmiskaupan uhrille, jolla ei ole kotikuntalain mukaista kotipaikkaa Suomessa, sekä oleskeluluvan ulkomaalaislain 51 §:n nojalla saaneelle myönnetään avustusta 3 000 euroa.
      Henkilökohtaisten olosuhteiden perusteella voidaan myöntää 1 000 euron lisäavustus.

    • Anonyymi

      Matut ja matut. Väkivalta ja seksuaali rikollisia on viime vuosia ollut myös kantasuomalaisissa. On jos vaikka mitä juontajaa ja laulajaa. Hyvin tuntuu menevän.

      • Anonyymi

        Kurdit säveltää juu..


    • Anonyymi

      Kkk

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi teki aloitteen?

      😃 häh
      Ikävä
      109
      4286
    2. Onko kaivattusi ulkoisesti

      paremman vai huonomman näköinen kuin exäsi? 🪤
      Ikävä
      78
      3496
    3. Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?

      Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?
      Ikävä
      83
      3350
    4. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      25
      3249
    5. Just alkoi ottamaan päähän

      Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk
      Ikävä
      22
      3242
    6. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      72
      2916
    7. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      64
      2797
    8. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      45
      2790
    9. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      85
      2569
    10. Autolla törmäilijä

      Kuka törmäili yläkouluikäiseen pyöräilijään?
      Jämsä
      9
      2472
    Aihe