Missä eu maissa ei ole kehitysmaamuslimi ongelmaa.

Vastaus, kaikissa vanhoissa itäblokin maissa.
33185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 33

Vanhimmat

Ja syy siihen on, ilmaisen rahan jaon puute.

Äänestä
  • vapaamuurarit tuo myhslysmäänejä

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    vapaamuurarit tuo myhslysmäänejä

    persut on EU-puolue

    persut on vapaamuurareja

    Äänestä

  • Tuo on aivan totta.

    Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    Tuo on aivan totta.

    Totta on siis rahanjaon puute itäeuroopan maissa. Siitä syystä ei ole myöskään mamuja siellä.

    Äänestä

Suomessa on vain rasismi ongelmi

Äänestä
  • Nimenomaan . Hallitus ja etenkin oppositio siellä ei mitään muuta osaa kuin jauhaa rasismia, rasismia, rasismia ja media pyyhkii perässä ! Näin velkainen maailmanlopun maa kuin Suomikin on, niin aina vaan rasismia, rasismia, rasismia !

    Äänestä

  • Totta, vain suomessa on rasismi ongelma.
    Muissa länsi euroopan maissa onnkehitysmaamuslimi ongelma.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Nimenomaan . Hallitus ja etenkin oppositio siellä ei mitään muuta osaa kuin jauhaa rasismia, rasismia, rasismia ja media pyyhkii perässä ! Näin velkainen maailmanlopun maa kuin Suomikin on, niin aina vaan rasismia, rasismia, rasismia !

    Opposition unelma on kehitysmaamuslimeiden kalifaatti Suomi.

    Äänestä

Melkein toivon ja toivonkin, että Venäjä laittaa haittamaahanmuuton aikanaan Siperiaan. Sillä sodan laajenemiseen jo Suomessakin varaudutaan. Ja Venäjänkin on tiedettävä, ja kyllähän se tietääkin, ettei haittamaahanmuutosta Afrikasta ja Aasiasta ole mitään hyötyä.

Äänestä

Entisissä itäblokin maissa ei taata hyvää elintasoa mitään tekemättä.

Äänestä
  • Niin se oli aikanaan Ruotsissakin, jonne täältä lähti suomalaisia töitä etsimään. Siis töitä etsimään.

    1Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Niin se oli aikanaan Ruotsissakin, jonne täältä lähti suomalaisia töitä etsimään. Siis töitä etsimään.

    Suomalainen ei ole koskaan lähtenyt muuta kuin työtä tekemään, se on ainoa motivaatio ollut.

    2Äänestä

  • Joitain kehitysmaalaisia ruokalähettejä taitaa olla jo sielläkin. Töitähän nuo onneksi paiskii eli kauppakeskuksissa yhteiskunnan piikkiin notkujia ei ole, vielä.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Niin se oli aikanaan Ruotsissakin, jonne täältä lähti suomalaisia töitä etsimään. Siis töitä etsimään.

    Mutqu ne muutamat kymmenet "Slussenin sissit".

    Terveisin
    punavihreä suomalaisten vihaaja.

    Äänestä

  • Juurikin näin!

    Äänestä

Venäjällä islam on toiseksii väkirikkan uskonto.

Äänestä

Ainahan te persut voitte vaihtaa maata. Ei täällä ole pakko asua.

Äänestä
  • Totta, demokratiassa enemmistö päättää maahanmuutosta.
    Mutta pääasia on että islamisaatio jatkuu SUOMESSA, niin kauan ettei sitä kyetä enää pysäyttämään.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Totta, demokratiassa enemmistö päättää maahanmuutosta.
    Mutta pääasia on että islamisaatio jatkuu SUOMESSA, niin kauan ettei sitä kyetä enää pysäyttämään.

    Tämän hallituksen edellisten yhdeksän kuukauden aikana pakolaisten tulo Suomeen on kasvanut tasaisesti.

    https://tilastot.migri.fi/index.html#decisions/23330

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Tämän hallituksen edellisten yhdeksän kuukauden aikana pakolaisten tulo Suomeen on kasvanut tasaisesti.

    https://tilastot.migri.fi/index.html#decisions/23330

    Paljonko suomeen on tullut tänä vuonna ”pakolaisia”…

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Tämän hallituksen edellisten yhdeksän kuukauden aikana pakolaisten tulo Suomeen on kasvanut tasaisesti.

    https://tilastot.migri.fi/index.html#decisions/23330

    Ukrainahan se siellä selkeästi kärjessä. Näyttäisi olevan vielä naisia enemmistö saapuneista.
    Tuollainen ei käy punavihreille että oikeasti sotaa paetaan Suomeen ja vielä tulijoina naisia.

    1Äänestä

Korrekti termi on edistysmaan Islaminuskoinen.

Äänestä

Jatketaan RUOTSIN tiellä…

Äänestä

Persut leikkaa ensin kantiksilta, sitten yrittävät leikata matuilta, RKP ottaa yhteyttä Petteriin, ei käy vain köyhät kyykkyyn, matuilla on missio työvoiman tarjonnan lisäämisessä.

Äänestä

Virossa muslimit ei ole ongelma. Mamuja ei ole koska ilmaista rahaa ei jaeta. Voi helvetti miksi täällä.

1Äänestä
  • Kaikki tänne otetut / tulleet pitäisi tappaa. Eli isot puhdistukset käyntiin. Pyövelinhommiin pääsisi moni työtönkin.

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Kaikki tänne otetut / tulleet pitäisi tappaa. Eli isot puhdistukset käyntiin. Pyövelinhommiin pääsisi moni työtönkin.

    Ei noihin hommiin halukkaita löytyisi muualta kuin persujen äänestäjistä.

    Äänestä

Holtittomasti lisääntyvät kehitysmaamuslimit ovat kunniakansalaisia, ei niiltä voi leikata, koska muuten rasismi!

1Äänestä
  • Persut ulos ja kehitysmaamuslimit tilalle…

    Äänestä

  • Syytä olis leikata. Mynät.

    Äänestä

  • Anonyymi00031 kirjoitti:

    Persut ulos ja kehitysmaamuslimit tilalle…

    Kuka sinua sitten elättäisi.

    Äänestä

Hussu Mussu sanoi että kehitysmaamuslimit elättää meitä,.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vastaus, kaikissa vanhoissa itäblokin maissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu