Maahanmuutajista ei ole rasismia?
Vihreät?
Mikä ero ps keskisarjan puheisiin kepun puheet?
Vihreät?
Mikä ero ps keskisarjan puheisiin kepun puheet?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Sofissa
Syöttekö te vihreät silakkaa. 🤨🤨🤨
Meille riittää jauhot ja peukku jälkiruuaksi.
Se on sillälailla että kun vasemmisto ja vihreät sanoo niin se on suomen laki. Keskusta on jo niin lähellä punvihreitä että se Kaikkosen puheet sallitaan. Perus S ei ole lähtenyt punavihreiden kelkaan niin siksi kaikki mitä PerusS tuo julki on rasismia, vihapuhetta ja väärin. Yle ja mediat on lähteneet punaiseen aatteesen ja ryhtyneet kasvattamaan suomesta punaista ja vasemmistoa kannatavia kunnon kansalaisia. Yle lähinnä on ottanut tehtäväkseen tehdä suomesta punainen. Yle kasvattaa tai yrittää kasvattaa vasemmistolaisia koska vihreät ja punaiset ainoastaan tahtoo ja haluaa ylen verorahoja nostaa ja korottaa. Muut puolueet vastustaa Ylen muhkeaa rahapottia. Puoli miljardia on enää ylellä käyettävissä verorahoja. Eihän ne mihinkään riitä kun tj jo ottaa päältä lähes miljoonan. Kommarit haluaa ottaa vallan suomessa.
pöydän alla h on sofia
sipilän syy-islamin tuonti
https://keskustelu.suomi24.fi/t/19021340/ilta-sanomat-selvitti-yli-1600-taksiyrittajan-taustat-paljon-rikostaustan-omaavia-kuskeja-#comment-137505526
sofia?
Ja kokoomuslaisten puheet?
Kyllä pìtää saada sanoo sanan vapaus! Maahanmuutto ole pyhälehmä!!
Ei mitenkään mutta maailma ja varsinkin kotimainen vasemmistovetoinen media on suhteellisen tekopyhä ja kaksinaismoralistinen.