Esimerkiksi tuo karkoitettu Jaffa gangsteri mistä nyt puhutaan niin olisko syytä vaihtaa nuo pellet joka asiasta päättää!?. Jos sille maksetaan jostakin syystä sentin verran meidän Suomalaisten rahoista niin uskoisin että taitaa tuolta Jaffalta jäädä kotimaa näkemättä?. Kertokaa teidän mielipide missä oikein mennään tässä maassa?
Vastaukset 12
- Anonyymi
Aina on karkotetuille maksettu , . Täytyy sitten lakia muuttaa .
- Anonyymi
Totesi jo tänään, ensin tee rikoksia, sitten kun tulee tuomio.
Sinulle annetaan rahaa, kun lähdet Suomesta kärsimättä rikoksistasi.
Jäikö taas uhrit nuolemaan näppejä.- Anonyymi
Oikein hyvä . Olisiko se jätettävä Suomeen töitä tekeen , jot pystyy maksamaan velkansa . Heheheeehe .
- Anonyymi
Yleensä poliisit saattaa lentokoneessa määränpäähän . Kai varmaan nytkin .
- Anonyymi
Sinulla taitaa olla ongelma .
- Anonyymi
Tuo saastainen Islamin räkänokka. Koira pois täältä ja todella nopeasti !!
Te,ette tiedä mitä hän ja Islam ajattelee meistä.
Te typerät kansanesustajat ja virkamiehet.
Te,pilaatte SUOMEN näillä appelsiineilla.
Niin,mitä tapahtui 2015.kun Sipilä ja Orpo osaamaton kuten nyt ja oli sonni katolilainen marssija hallituksessa ja Ruotsi kuljetti heidän Vr 38500 appelsiinia tänne ?
Me veron maksjat maksamme näiden luiskaotasien takia veroja lisää. - Anonyymi
Miten se liittyy Ruskeaan Taloon?
- Anonyymi
Näitä luopioita olisi tulossa miljoonia!
Mutta se se vasta kunnon luopio on se Suomalainen luopio joka näitä Suomeen ottaa!
(Pieni vähäinen vähemmistö Suomalaisista) - Anonyymi
"Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä."
Tarkkana nyt!
T. talon tiedottaja - Anonyymi
Suomessa päättäjät (kaikki), tuomarit eli koko oikeuslaitos on korruptoitunut paska. Tuokin vitun rikollinen saa varmasti jäädä maahan, eiköhän vihervassarilumput ala kiljumaan "pääsee hengestään kotimaassaan" ja annetaan vähän kipurahoja päälle. Näin Suomi-paskamaassa toimitaan! Yx hyvä åuoli on. Eiköhän "omat" hoitele pois maapallolta.
- Anonyymi
Tiettävästi Turun Ruskea Talo on jo tarjonnut eheytyspalveluita Migrille asiaan liittyen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4501955- 1501257
- 921162
- 711153
- 1141137
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku1771020- 100783
- 45711
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50709En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57664