STT
16:24
Vapaaottelija Makwan Amirkhani otti voiton Turussa kamppailu-urheilutapahtuma Ice Cage Fighting 5:n pääottelussa. Amirkhani voitti vapaaottelukamppailun Theo Kolehmaista vastaan anakondakuristuksella. Ottelu kesti alle minuutin.
Ottelu herätti etukäteen huomiota, koska Amirkhani on julkisuudessa yhdistetty seksuaalisen väkivallan tekoon, joka PMMP-laulaja Mira Luodin mukaan tapahtui viihdeohjelman kuvauksissa.
Luoti ei ole kertonut, mistä ohjelmasta tai kenestä on kyse. Luoti ja Amirkhani olivat samaan aikaan Julkkisselviytyjät-ohjelmassa, jota esitettiin vuonna 2017.
Amirkhani on kiistänyt syyllistyneensä lainvastaisiin tekoihin.
PMMP-laulaja Mira Luodin mukaan tapahtui viihdeohjelman kuvauksissa.
24
552
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä noissa piireissä kaikkien pää on vikaantunut. Enempi saa pää tälliä kuin jääkiekossa .
- Anonyymi
siihenkö puolustus vetoaa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
siihenkö puolustus vetoaa?
Ei voi vedota . Luonnevioista on kyse kun noihin tappelu lajeihin menee mukaan . No , kyllä jotkut menee jot saa puolustettua itseään kiusaajia vastaan .
- Anonyymi
Laulaminen niin rankkaa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Laulaminen niin rankkaa?
Ja menestyksen hiipuminen vielä rankempaa.
- Anonyymi
jos kyseessä olisi suomalainen niin olisi kertonut 🤔
- Anonyymi
Totta!
- Anonyymi
Mitäs kamppailulajia Tähkä, Sillanpää, Enbuske, Roope Salminen harrastaa? Muutaman vain mainitakseni.
- Anonyymi
Olisiko vihreiden kannattajia
- Anonyymi
S TTK
- Anonyymi
Oho sTTK uutisia
- Anonyymi
missä maahanmuutto siellä ongelma
simo toini- Anonyymi
Kummasti öyhö haukkuu Miraa narsistiksi kun on itse sitä.
Tiefoksi että RossSullivan on mg.
https://www.murha.info/rikosfoorumi/viewtopic.php?p=1869355#p1869355 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kummasti öyhö haukkuu Miraa narsistiksi kun on itse sitä.
Tiefoksi että RossSullivan on mg.
https://www.murha.info/rikosfoorumi/viewtopic.php?p=1869355#p1869355ÖyhöRSmg:
"Mira Luodista piirtyy valehtelevan narsistin piirteet hyvin voimakkaasti." - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kummasti öyhö haukkuu Miraa narsistiksi kun on itse sitä.
Tiefoksi että RossSullivan on mg.
https://www.murha.info/rikosfoorumi/viewtopic.php?p=1869355#p1869355Yli puolet Helsingin raiskauksista on ulkomaalaisten tekemiä – poliisi: ”Tilastot puhuvat karua kieltä”
Vuonna 2018 Helsingissä tapahtuneista raiskauksista peräti yli puolet on ulkomaalaisen tekemiä. Tarkka luku on 53,8 prosenttia."
- Anonyymi
S-TTK
- Anonyymi
savu nousee ilman tulta?
- Anonyymi
Öyhön lukihäiriö jatkuu Rossin hahmossa.
- Anonyymi
Kovin ovat vasemmistowoket taas kerran hiljaa?
- Anonyymi
www
- Anonyymi
erert
- Anonyymi
Luotin
- Anonyymi00026
Tule tutustumaan kuumiin tyyppeihin heti! https://Debbie.hoty.lat/Debbie#/?/?/sfbtn5k6q
- Anonyymi00027
M88
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 761300
- 741264
- 501177
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041088- 511065
- 34767
- 49724
- 60721
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41675Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118587