Ruma purra joutui ostamaan sitä.
Kaunis vasuri Kontula möi seksiä
11
334
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä homma
- Anonyymi
Jos Kontula oliskin kaunis.
Ulkonäköhän ei huoran tärkein ominaisuus ole vaan hinta.
"Kyllä siitä käytetystä tavarasta vitonenkin piisaa."
- Anonyymi
Demareiden Kimmo Kiljunen sähläsimukana. Tuollaisia jotkut jopa äänestää.
- Anonyymi
Ai jaa. Prostituutti? Vanha ja kunnioitettava ammatti. Toivottavasti maksoi tuloistaan veronsa aikanaan, ettei valtio nyt jälkikäteen mätkäytä.
- Anonyymi
Palaako Anna Kontula nyt takaisin siihen alkuperäiseen ammattiinsa kun ei enää ole ehdolla seuraavissa vaaleissa? Hänellä oli nuorena sen verran nimekkäitä asiakkaita, lienee osannut sen ammatin huomattavasti vasemmistolaispolitiikkaa paremmin. Laitapa Anna Kontula kassakone laulamaan edestä ja takaa.
- Anonyymi
Yhtykää vasemmistoon.
- Anonyymi
Älä höpötä. Purra on kaunis. Marin ehkä liian "horahtava". Kontula nainen.
- Anonyymi
Mikä Kontulan panolla oli hintaa? 5€?
- Anonyymi
Kannattaa menmä optikolle jos Kontula mielestäsi näyttää kauniilta
- Anonyymi
Kontula sexy.. Hyvät tissit.. Purralla kananmunat, paistetut. Antaisitko vehkeesi noiden Purran hampaiden väliin.? minä en.!!
- Anonyymi
Oliko Kiljunen siis sutenööri ?
Kontula on ainut hyvä komukka.
No ajatukset on mitä on, mutta muuten
oikeen kiva tyttönen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1056121Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto605091SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun584217SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963809Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost103576Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1143120SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502523Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352459Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat632206Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val221551