Olemme harrastettu parinvaihtoa ja kimppaseksiä 1N ja 2-3M.
Vaimolla on tapa jota olen ihmetellyt.
Vaimoa kun pannaan niin vaimo ristii säärensä miehen vyötärölle ja pitää melko pitkään panemisen jälkeen miehen kullin pillussa.
Mitähän kertoo vaimoni tapa?
Mistä mahtaa
18
1731
Vastaukset
- Anonyymi
siitä että mies on lauennut sisään
- Anonyymi
Se haluaa nauttia vieraasta sisällä loppuun asti
- Anonyymi
Trololoo ääliöt
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Trololoo ääliöt
Delaa pipipää ääliö.
- Anonyymi
Samanlailla mun 70v pieni ja sievä 145/45 salarakas tekee välillä, silloin tunnen kuinka sen tiukka pillu oikein imee haluten kullini syvälle sisään ja lauetessa pillu värisee sekä sykkii kun laukaisin spermat syvälle sisään 🥰 ihana puuma!
- Anonyymi
Mitäs olet hähähää. Niuvanniemen pelle.
- Anonyymi
Luulenpa että vaimosi kokee tuolla tavoin kullin pillussaan intensiivisemmin ja saa näin ollen voimakkaamman orgasmin. Pitämällä kullia pillussaan vielä aktin jälkeen, kertoo ehkä siitä ett vaimosi haluaa vielä nauttia ja tuntea kullin ja läheisyyden orgasmin jälkeen.
- Anonyymi
On kuumoittavaa katsella kun vakkarimies lähestyy alastonta vaimoani.
Kalu täysin pystyssä ja vaimo aukaisee sääret vakkarille ja ohjaa kalun pilluun.
On myös kiva katsoa vaimon nautinnollinen ilme eikä kyllä kärsivä ole vakkarinkaan ilme kun saa panna vaimoani! - Anonyymi
Ihan saman huomion olen tehnyt katsellessani kuinka vaimoni ottaa vieraan satsin sisälleen. Hän lukitsee nilkat miehen alaselän taakse, eikä laske miestä vetäytymään sisältään ennen kuin tämän penis on pehmentynyt ja koko lasti on varmasti sisällään. Minusta se on aika kiihottavaa, etenkin kun hän siinä samalla imetyttää rintojaan miehellä. Kun mies sitten lopulta saa luvan vetää elimensä ulos vaimostani, kultani avaa emättimensä minulle nuoltavaksi. Näin saadaan paikat kivasti puhtaaksi uusintaa varten.
-Pasi-- Anonyymi
Idiootti jauhaa tuubaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Idiootti jauhaa tuubaa
Vittu mitäs jauhat. Delaa saatana.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vittu mitäs jauhat. Delaa saatana.
Sää mää ja bää vittu jauhaa ja delaa saatana buaahaa
- Anonyymi
Olisipa kiva päästä mukaan
- Anonyymi
Haluaa pitää miehen sisällään kunnolla ja saada ns loppuun saakka tavaran..:) M54v
- Anonyymi
Nainen selvästi nauttii kun vieras mies panee häntä.
Sinulla on ihana vaimo.
- Anonyymi
Vaimo näyttää siten, että sinä olet ainakin siinä hetkessä toissijainen asia, ellet muutenkin. Hän haluaa tuntea vieraan miehen vielä laukeamisenkin jälkeen sisällä ja kiihottaa vierasta miestä, ei vain fyysisesti, vaan myös henkisesti.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2456184Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.575027KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa114317Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123061Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1253056Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,812517Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1272483Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1901699- 461659
- 691486