Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Seksi on paras rentoutus

Ikämiehenä tykkään naida paljon vaimoani, en koskaan vieraita. Ikä ei sitä estä, jos pysyy jotenkin tarveenä. Käytän viagraa tarpeen mukaan, en aina.
On upeaa kun saan panna hyvät kosteat liukkaat siemenet vaimon alapäähän. Se tekee hyvän olon molemmille
13265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Parasta! Jos parin välillä on kemiaa se on paljon enemmän kuin mitä muualta saisi. Pitää löytää se oikea puoliskonsa. 👍

Äänestä
  • Vain unelmissas eunukki

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Vain unelmissas eunukki

    Niinpä sitähän sun reppanan elämä sitten on.

    Äänestä

Hehehee hohohoo mikä hemmetin tekarijengiläinen 😅🤣

Äänestä
  • Hehehee hohohhoo mitäs olet. Muijasako veti sun hampaat kurkkuun. Siksi tekarit. 🤣😅🤣😅🤣😅

    Äänestä

Vaikka kuinka leikkisi kotia ja perhettä, se kaikki on tyhjää ja arvotonta jos vierellä on väärä tyyppi. Kulissielämä on pelkkää paskaa.

Äänestä
  • Sitä saa mitä tilaa turha itkeä kun on jo paskat housuissa

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Sitä saa mitä tilaa turha itkeä kun on jo paskat housuissa

    Mitäs tilasit ja noin pääsi käymään.

    Äänestä

  • Kulissielämä on paskalla leikkimistä. Vain rakkaussuhde antaa merkityksellisyyttä. Kaikki ei rakkautta ansaitse ja siksi se menee monelta sivu suun. Vain parhaat palkitaan. Sitä on kun osaa ja on hyvä ihminen 💞

    1Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Kulissielämä on paskalla leikkimistä. Vain rakkaussuhde antaa merkityksellisyyttä. Kaikki ei rakkautta ansaitse ja siksi se menee monelta sivu suun. Vain parhaat palkitaan. Sitä on kun osaa ja on hyvä ihminen 💞

    Jää niille huonoille ukoille sitten huonompien muijien nylkyttäminen

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Jää niille huonoille ukoille sitten huonompien muijien nylkyttäminen

    😆😆😆😆

    Äänestä

Ihanaa kun kerrot onnestasi täällä ap->.

Itse miespuolisena sinkkuna olen enimmäkseen yksin. Seksielämä on kuin jäänyt taakse vuosia sitten.
En löydä luotettavaa kestävää suhdetta miehiin.
Olen toki kokenut ja hakenut monin tavoin pitkin vuosia ja kymmeniäkin jo.

Mua on ikäni kiinnostanut itseäni vanhemmat miehet nyt tilanne on toki samaakin, mutta vuodet suuntaan jos toiseen ovat likempänä omaa ikääni nykyään.
Eroottisesti viriili jos kookaskin, pitkähkö solakka mies on ollut mieleäinen se on sitä yhäkin.

Olisi kiva löytää vielä bi- tai ex- ukm ym. Kun esim. homopiirien tyyppiset ei oikein kiinnosta!
SIIS rehtiä luotettavaa miehekästä seuraa kaivataan konstailemattoman tavallisesta miehestä.
Ja kokea toisen elämän itselle ja oman elämäni toiselle merkitykselliseksi.
Kuten avauksen "seniori" mies kertoo suhteessaan puolisoon.
Kiitos ajastanne!
☺️✌️

1Äänestä
  • Aloittaja, aikuinen kunnon mies, jos haluat kokea vielä tällä ikää jotain uutta, olen vapaa toteuttamaan viriilit toiveesi luottamuksella -Hki ( m& m).

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ikämiehenä tykkään naida paljon vaimoani, en koskaan vieraita. Ikä ei sitä estä, jos pysyy jotenkin tarveenä. Käytän viagraa tarpeen mukaan, en aina.
On upeaa kun saan panna hyvät kosteat liukkaat siemenet vaimon alapäähän. Se tekee hyvän olon molemmille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu