Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kuka tykkää nuolla vaimon pillua

Onko suomessa vanhempia miehiä jotka tykkään nuolla pillua
19530
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

On

Äänestä
  • Mistä päin kyselee 66v. Mies. 02AL

    Äänestä

Vasta 43v mutta tykkään nuolla

Äänestä

Olen yli 60v mies ja nautin todella nuolemisesta! Ihanaa saada nainen vaikertamaan.

Äänestä
  • Se on parasta. Nainen kiemurtelee ja laukeaa.

    Äänestä

Nuori nainen posliinipillulla.
Vanhempi mies harmaantuvalla parralla.
Suuseksiä mieheltä naiselle.

On yllättävän toimiva kokoonpano.

1Äänestä
  • Ah. Kyllä ja kyllä. Vanhemmat herrasmiehet jaksavat nuolla pitkään ja nauttivat naisen nautinnosta. Ihanaa. Ja tietenkin pitää olla seksikäs parta.

    Äänestä

Menopaussin jälkeen, joka on keskimäärin 51v iässä, nainen ei enää kostu, eikä tavara muutenkaan enää toimi seksuaalisesti.

Äänestä
  • Tätä kuulee usein, mutta ovatko nämä halukkaat ja oikeasti kiimasta ihan litimäriksi kostuvat yli 60v naiset vain harvinaisuuksia? Olen useamman sellaisen tavannut ja harrastanut heidän kanssa mahtavaa seksiä. Yksi heistä oli yli 70v.

    1Äänestä

Kyllä nuolisin mielelläni vaikka kuinka paljon, mutta ei vaan saa edes vaimoa nuolla. +60M Keski-Suomi.

Äänestä
  • Löytyy niitä muita, jos rohkenee kysyä.

    1Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Löytyy niitä muita, jos rohkenee kysyä.

    Jsa. Keneltähän uskaltais kysyä?

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Jsa. Keneltähän uskaltais kysyä?

    Kysyisin itse sellaiselta, joka itseä miellyttää.

    1Äänestä

vanhempi +60v lihava rouva istumaan naamalle. kyllä nuolen ja imen ihania lihavien naisten vittuja kunnes laukeavat naamalleni märkänä

Äänestä

On ja tykkään nuolla vaimojen tai muidenkin pillua, tussun mussuttaminen on Yes.

1Äänestä

Samoin m.52

Äänestä

Todellakin parasta hommaa nuolla loppuun asti

Äänestä

olen 60 mies satakunnasta nuolisin kyllä

Äänestä

Itsensä kanssa keskusteleva peräkamaripoika taas kirjoittelee noita vaimojuttujaan! Ei kukaan tervejärkinen anna rakasta vaimoaan epämääräisten sällien nussittavaksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko suomessa vanhempia miehiä jotka tykkään nuolla pillua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu