Älä osta Ikean paskafirmasta mitään!

Ahne paskafirma hakkauttaa Karpaattien suojellut vanhat luonnonmetsät huonekaluiksi:

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/af29b341-3920-48f9-abbc-6b006b6f0759

Jopa 60 neliökilometriä hakataan tuolla metsää matalaksi vuodessa, jotta saadaan halvalla tehtyä paskakalustetta myyntiin. Boikotoi Ikeaa!
775
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Luonnon tuhoajat tuhoutuu pian itse.

Äänestä
  • Ja tyhmääät lukee iltapaskaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ja tyhmääät lukee iltapaskaa.

    kaik ruotsi-omisteiset firmat boikottiin suomessa !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Miksi Vihreät ei tee työtään ja huuda metsien puolesta?!
Miksi Vihreät huutaa vain terroristien puolesta?!

Äänestä

Persut voi ostaa venäjältä

Äänestä
  • Terroristien nuolijat tuhoaa metsiä kun rakastavat samoja hiekkaerämaita kuin he. Tuhoavat elämää ja tykkäävät kuolleesta hiekka-aavikosta.

    Mutta elämä voittaa koska Elämä on Jumalasta ja terroristit on saatanasta jonka tuho on etukäteen kerrottu.

    Äänestä

Onko Vihreiden vaalimainoksissa vielä valheita luonnonsuojelusta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ahne paskafirma hakkauttaa Karpaattien suojellut vanhat luonnonmetsät huonekaluiksi:

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/af29b341-3920-48f9-abbc-6b006b6f0759

Jopa 60 neliökilometriä hakataan tuolla metsää matalaksi vuodessa, jotta saadaan halvalla tehtyä paskakalustetta myyntiin. Boikotoi Ikeaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu