Syyskuun 11 päivän iskuista...

...tänään 24 vuotta.
Missä olit silloin kun kuulit iskuista?
https://www.satakunnankansa.fi/maailma/art-2000011486603.html?utm_source=ampparit
Itse olin matkalla töistä kotiin, autoradiosta kuulin kun ohjelma keskeytettiin suuren uutisen takia.
570
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Paskalla

Äänestä

USA tappoi 2000 omaa kansalaista

Äänestä
  • Niin väitetään.

    Äänestä

Yhtessä kokouksessa harkoissa.

Äänestä

sairaalaan menossa taxilla kun istumaan ei pystynyt kun oli välilevyt rikki, siitä päivästä tähänpäivään olen syönyt 10 kpl särkylääkettä joka ikinen päivä.
tämän päivän muistan loppuikäni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

...tänään 24 vuotta.
Missä olit silloin kun kuulit iskuista?
https://www.satakunnankansa.fi/maailma/art-2000011486603.html?utm_source=ampparit
Itse olin matkalla töistä kotiin, autoradiosta kuulin kun ohjelma keskeytettiin suuren uutisen takia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu