25 kertaa kesälomalla?

Miten voi hinkata niin paljon taxilla veronmaksajien piikkiin kesätauolla?????
7463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mikko ei ole oppinut omaa massia availee.
Lukiosta saakka lue oppinut...kultalusikka syntymälahja

Äänestä

Kaupunkilaisten rahoilla Kiinaan.
Puhumaan miljoonille skeidaa

Äänestä

Savola on Ähtäriläisille veronmaksajille todella kallis miekkonen, saatikka valtakunnallisesti.

Äänestä

Hänen kannattaisi kävellä ainakin lyhyemmät matkat, kävely on hyvä kuntoilun ja painonhallinnan kannalta.

Äänestä
  • Samoin Kautokurun kannattaisi lisätä kävelyä. Näyttää olevan vähän turhan hyvässä lihassa.

    Äänestä

Jos ei kykene ajamaan. On ajettava taxsilla.
Onhan Mikolle myös Jari kuljettajana..

Äänestä

Koska Kepu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miten voi hinkata niin paljon taxilla veronmaksajien piikkiin kesätauolla?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu