Onko ne siinä ovella lorvijat samoja jotka maleksi absilla eikä ostaneet mitään?
Räkivät maahan niin että kuolaa on ovensuu täynnä.
Räkivät maahan niin että kuolaa on ovensuu täynnä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Kepun syy
Tuu säkin toimittelemahan mukavia niin vähä paineet tasaantuu
Ny ei sitte mennä kyllä enää S-Markettiin,niin törkeän tempun tekivät
Se on sama mistä sä viikon kolme piimäpurkkia ja tarjousleivän sekä itikan käristepaketin ostat!
On ne röyhkeitä. Nyt ärrälle maleksimaan.
Osa siirtyny Koskekorvan SEOlle juoruämmiksi.
Sinne vaan sankoin joukoin vaikka kela taksilla👍
Jossain luki että Ilmajoen viimeinen palveluasema suljetaan,mitä palvelua sieltä on saanut,en ole huomannut,toki harvoin käynytkin.
Jaa
Taitaa ketjun aloittaja vain mieliä istumapaikkaa oven likeltä jännä juttu ennen ei ketään kiinnostanu ärrän kantikset mutta ku absi loppui niin ruvennu tulohon rutinaa ärrän kanta asiakkaista mitkä asioinu sielä vuosia ja istuu jokku sisällä jokku pihalla
Olihan tääläkin ketjuja jo monta kuukautta sitten. Ihmiset ei uskalla laittaa lapsia ärrälle asialle kun siinä on niin pelottavia kovaäänisiä spurguja.
Ne mitään spurguja oo
Kyllä ne vaan pienten lasten näkö kulmasta on vähintäänkin epäilyttäviä. Painukoot ttuun koko rupu sakki ärrältä ja muultaki pitämähän niin jo nähtyjä ja kuultuja paska puheetansa. Kiitos olen puhunut
Ei voi kun arvostaa tuota tyyliä ja hyvä se on lapsillekki opettaa jotta jos näyttää erilaiselta on pummi ja joutaa mennä johonki muolle
Lapset saa liikaakin karkkia
Mistähän sitä kans valittaa jotta pääsis sairaseläkkeelle notkumaan
Psyykkisillä syillä pääset heti. Kepu sosialismi vie mielenterveyden.
Hain juuri paketin niin olisi pitänyt olla happinaamari että pääsee savuverhon läpi,tuo ei kyllä ole hyväksi edes yrittäjälle,eikös siinä ole joku sääntökin ettei aivan oven vieres saa tupakoida,hyi helv..
Ehtoolla hain paketin. Oli muuten viimeinen kerta ku ärrältä hain. Kaikki vahtas ku ei tuu useen käytyä.
Tuo pakettirumba vaan kasvaa tulevaisuudessa,tarttis Ärrä pian isommat tilat,varsinkin ku tuloo talvi eikä IT.t (Ideologisesti Työttömät) tarkene pössytellä pihalla.
Son hyvä lopettaa muutenkin se temu roinan tilaaminen
Eivät mitään kovin älykkäitä ole, sen verran oli kallut jutunaiheet näillä maleksijoilla.