Tuomiselta anastettiin jäätävästi Ser jätettä

Anonyymi-ap

Kaikenmaailman älylaitteita nyysittiin. Miksi hälyttimet ei toimineet nai nukkuivatko vuorossa olleet jeparit ja pettivät näin kaupunkimme suurimman veronmaksajan?

Toisaalta Pitäisikö olla pahoillaan.. parin vuoden päästä nämä ovat ser jätettä.

14

851

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Superin kanta paapien pöydässä osalla paapeista on "vanha nokialainen". Sekös naurattaa paapeja, kun jutut voi puhua päästä päähän eikä tarvitse vatsappia edes avata. Hernekeittoa vaan lapioi naamariin ja nauraa ja pieree molemmista päistä. Kyllä Tyrväällä taas tiedetään mistä puhutaan.

      • Anonyymi

        Ja sitten kun se naine puhus rajala äänellä ja laususi kiikkalaissi sarkia runoi.


    • Anonyymi

      Kateelliset Tyrvääläiset tilaavat elektroniikkansa Temusta. Ku sain niin halvalla lause toistuu näillä päivittäin.

    • Anonyymi

      Paapien Superin kanta pöytäkin tietää, että Teemulta saa kiinalalaiset hyödykkeet suoraan ilman väli käsiä jopa Tyrväälle. Miksi elättää jotain välittäjää ja hidastajaa välissä? Kiinalasta kaikki tulee, joko Teemulta suoraan netto hinnalla tai kierän kautta katteitten kera. Paapit iskevät kättä pehvaan ja pierrevät täyttä tavaraa kummastakin päästä!

    • Anonyymi

      Torstai se oli tänään ja Superin paapit nautimma her rokat Superin kahvilan kanta pöydässä. Kyllä meitä taas pierrettää ja annamme tulla täyttä asiaa molemmista päistämme. Samalla autolla tulimme Suodenniemeltä ja kyllä tuntuu takaisin meno matkalla, että syöty on papusoppaa! Kanta pöydässä oli tänään kielen kannat kovilla ja Virka miesten korvat punaisina. Paapit puimme uimahallia ja seurakuntataloja ja Puistokatun kuntoa ja Äijänkiveä, näitä meidän ikiaikaisia aiheitamme. Hernekeiton voimalla me kyllä jaksamme.

    • Anonyymi

      Aloitus on kyllä täyttä totta.. tonnin luuri tänään, ser jätettä 3-5 v kuluttua...

    • Anonyymi

      Tyrvään äijät jääneet pierupuheissaan lapsen asteelle. Aivan älytöntä kirjoittelua.

      Anteeksi lapset, te olettekin fiksuja.

      • Anonyymi

        Kirjoittaja.15.37.30.itse olet varmaan fiksu tyrvääläinen hanki elämä taidat olla katellinen persaukinen ja kotoisin olet varmaan syvältä metsästä .


      • Anonyymi

        Anteeksi, et taida olla Vammalainen, kun et tiedä Suodenniemen pieru paapeja?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kirjoittaja.15.37.30.itse olet varmaan fiksu tyrvääläinen hanki elämä taidat olla katellinen persaukinen ja kotoisin olet varmaan syvältä metsästä .

        Mitkään väittämäsi ei pidä paikkaansa. Miksi minun pitäisi kadehtia persaukisia tyhjänpuhujia.
        Kotikin on hienostoalueella.


    • Anonyymi

      Olikohan Tuomisella vakuutukset kunnossa...

    • Anonyymi

      Karma kostaa kun kusettaa vanhuksia.

    • Anonyymi

      Tosiasia on että tänään ostamasi 1000 luuri on parin kolmen vuoden päästä ser jätettä. MOT. Ketään ei ki että olet lapannut siihen tänään 1000 ekua.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      110
      2331
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      27
      1085
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      932
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      105
      930
    5. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      597
      887
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      855
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      85
      770
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      680
    9. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      69
      664
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      656
    Aihe