Keskustan palsta on remontin edessä

Anonyymi-ap

Näin ei voi jatkua, mielivaltaisia poistoja hyville keskustalais peräisille kirjoituksille. Mahdollisuus myös palstan sulkemiseen. Niin jo menneet röyhkeäksi vasemmistolaisten poistot. Nyt palsta kiinni, tai ylläpitoon remontti.

14

159

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      o
      oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

      _________________ - Keskustaa - Ei Enää Ole ;

      On vain LaitaVasemmiston -RÄKYTTÄVÄ- Rakki-Koira -VasemmistoKEPU ry .

      ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
      o

      • Anonyymi

        Mistäs persutrolli tiesi ilmaantua Keskustan palstalle? Ettei kysymyksessä olisi vaan saman palstaterroristin puuhastelusta, joka on esiintynyt täällä jo vuosia kausia multinikkinä. Samanlaisia edelläolevan kommentin sisältöisiä sekä visuaalisesti ulkonäöllisiä kommentteja on luettavissa myös Kokoomuksen, SDP:n että myös Perussuomalaisten palstalla. Ja sisältö kyllä kertoo, mistä poliittisesta leiristä tuollaisia lausuntoja tulee.

        Jos vierailette muiden puolueiden palstoilla, niin pistäkääpä huomiota esim. Kokoomus-palstalla kirjottavan multinikki Extyökkäri/YXKAXEX:in kommentteihin. Ne eivät juuri poikkea tämän palstan multinikki OikeistoSosDem/Maalaisliiton.kurittaja/Oikeistolibertatisti krijoituksista. Myös Perussuomalaisten palstan ns. Kopiopersun kommentteja on luettavissa myös täällä sekä Kokoomus-palstalla.

        Oma näkemykseni on, että näitä puoluepalstoja häiriköi yksi ja sama palstaterroristi, jonka poliittisesta ideologiasta ei ole mitään epäselvyyttä.


    • Anonyymi

      Kyl pitäs saada pietarinpoikien ja persupoikien täällä haukkua vassareita ja Ay liikettä .

    • Anonyymi

      Hassuu kun Suomi 24 omistaa oikeisto .

    • Anonyymi

      Sihteeri laittaa juuri haasteita postiin.
      Lakimies.

      • Anonyymi

        Tähänpä mielisin lisätä: tilulilulii, tilulilulii.

        Esko Nurmijärveltä


    • Anonyymi

      Millaisia HYVIÄ "keskustalaisperäisiä" kirjoituksia täältä on poistettu?

      Sen ymmärrän hyvin, että kaikenmaailman politiikkaan liittymättömät aloitukset poistetaan, vaikka aloituksessa yhdessä lauseessa todettaisiin, että "olen keskustalisesti ajatteleva". MITÄ SITTEN?!! En minäkään oleta, että voisin kirjoittaa tälle palstalle jostain pitsinnypläyksestä ja sitten laittaa yhteen lauseeseen olevani keskustalainen ja sitten olettaisin, että sen lauseen myötä kirjoitukseni pitäisi säästää!!! Hei haloo, kirjoita palstan aiheesta, niin kirjoituksesi saa säilyä!!!

    • Anonyymi

      Kirjoitukset poistuvat vain jos ne eivät sisällä puolue nimeltään Keskustaan tai sen harjoittamaan politiikkaan liittyviin asioihin.

      Poistot ovat olleet oikeaan osuneita. Esimerkiksi pankkomajurin pankkolängvitsillään mongertamat mielikuvituskertomukset joutaa poistaa.

      • Anonyymi

        Mutta tämä ei koske kopiokoneavauksia jotka harvoin koskevat suomen keskustaa.


      • Anonyymi

        Remonttimajuri oli kuitenkin matkustanut Kepu-Suomeen ja kertoi, että siellä kasvaa metsää. Olisitko tiennyt?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Remonttimajuri oli kuitenkin matkustanut Kepu-Suomeen ja kertoi, että siellä kasvaa metsää. Olisitko tiennyt?

        HAH HAH HAA!!!!!!!!!!!!!! Selkäkeikkanaurua :)))))))))))))


    • Anonyymi

      Ehdotan, että kaikki jotka eivät ole tyytyväisiä tämän palstan kirjoitusten poistamisiin niin äänestätte jaloillanne ja häivytte palstalta.

    • Anonyymi

      Pääosin persutrollit mellastaa tällä palstalla, ei juuri muut.

    • Anonyymi00016
      UUSI

      600 keskusta poistatusten veteraani.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se syksy on sitten alkanut

      Esimerkiksi tänään sataa aamusta iltaan, ja nytkin.
      Maailman menoa
      43
      935
    2. Minä en ole koskaan

      Rakastanut ketään toista yhtä paljon kuin sinua
      Ikävä
      95
      913
    3. Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."

      Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i
      Kotimaiset julkkisjuorut
      19
      775
    4. Vähän pitää

      Kiusia ja näyttää
      Ikävä
      116
      721
    5. Anteeksi J-mies

      Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t
      Ikävä
      80
      668
    6. Taidat olla

      Luovuttanut jo minun suhteeni osalta?
      Ikävä
      43
      621
    7. Olet nainen ollut vaikein rasti

      Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔
      Ikävä
      34
      614
    8. Minä muistan

      Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol
      Ikävä
      45
      600
    9. Mä voisin rakastua noihin tähti silmiin

      Katseesi on niin lumoava nainen💚.
      Ikävä
      19
      586
    10. Jos tullaan toisiamme vastaan, niin

      pitäiskö pysähtyä ja onnitella?
      Ikävä
      46
      568
    11. Kenen viisautta on ollut laittaa tie väärällä murskeella pilalle

      Kenen viisautta on ollut kun Siimeksen/Kylmänpurontie pantu pilalle kun on ajettu liian karkeaa mursketta. Rengasliikke
      Hyrynsalmi
      20
      535
    12. Voisiko vielä välillemme jotain kehittyä

      Vai heihei ja ei nähdä enää.
      Ikävä
      33
      533
    13. Riittääkö mahkut

      Kaivattuusi 🤭.
      Ikävä
      36
      512
    14. Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille

      Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.
      Ikävä
      66
      509
    15. Kerro kolme hyvää asiaa

      Kaipaamastasi ihmisestä ja lisää perään onko kaivattusi n vai m 😍
      Ikävä
      25
      492
    16. Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen

      Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok
      Sinkut
      106
      477
    17. Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen

      Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast
      Ähtäri
      44
      476
    18. Koska Martina viettää aikaansa lapsiensa kanssa

      Äiti vaan juoksee miehen perässä Tallinnassa, Lontoossa, Turussa. Kyllä oli kätilö oikeassa, kun sanoi, että ei olisi ka
      Kotimaiset julkkisjuorut
      132
      460
    19. Tilanteenne

      Onko tilanteenne tällä hetkellä hyvä?
      Ikävä
      44
      454
    20. Pahkalassa tapahtuu

      Mitäs on tapahtunut yöllä pahkalan kerrostaloilla.oli poliisia ja ambulanssia taas vaihteeksi
      Parkano
      7
      427
    Aihe