Takkuinen aika-ajo

Järkiään ajoivat seinään Azebaidzanissa. Tuollaista rataa ei saisi olla.
Tulokset WER, SAI, LAW, ANT, RUS, TSU, NOR, HAD, PIA, LEC...
6136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

erottuu kuskit kärettömistä

Äänestä

ei liity Lapuaan,miksi nettiterrorisoit sivua ? HÄ??

Äänestä

Voi iankaikkinen tuota Piastria, jarrut lukossa suoraan seinään! Eikö sille ole autokoulussa opetettu, ettei auto käänny jos pyörät ovat lukossa? Minä olisin selvittänyt helposti tuon kaarteen!

Äänestä

Kimi ajaa hyvin, paukautti juuri Lawsonin ohi! Hän on siis kolmantena, kun ekat pit stopit saadaan tehtyä, jos yllätyksiä ei satu.

Äänestä
  • Kimi käi neljänneksi. 😐

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Järkiään ajoivat seinään Azebaidzanissa. Tuollaista rataa ei saisi olla.
Tulokset WER, SAI, LAW, ANT, RUS, TSU, NOR, HAD, PIA, LEC...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu