Montako miestä

Tarvitaan Turku-Helsinki junaleikkiin Orpon lisäksi?
694
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Meinaatko mahtua mukaan hiilivaunuksi?

Äänestä
  • Sanna Marin, tuo sotkujen aiheuttaja - uniper kauppojen romuttaja siis.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Sanna Marin, tuo sotkujen aiheuttaja - uniper kauppojen romuttaja siis.

    Lisäksi edirräin hyvä kommentti avaukseeni kiitos
    leiventää krapulaani nauraminen

    Äänestä

  • Ei siinä ole hiilivaunua kun porukkaa on riittävästi.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ei siinä ole hiilivaunua kun porukkaa on riittävästi.

    Olet nyt varmasti pettynyt.

    Äänestä

Kauanko "matka" kestää?
Riittääkö tunti vai pitääkö vartti lisätä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tarvitaan Turku-Helsinki junaleikkiin Orpon lisäksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu